Akrep Erkeği Başak Kadını İlişkisi Nasıl Olur?

Başak kadını kolay kolay boyun eğmeyen yapısı nedeniyle sıklıkla akrep erkeği ile ters düşebilir. Genellikle bu burçların arasındaki ilişki arkadaşlıktan öteye pek geçmez. Özellikle Başak kadınının kendi özgürlüğünden vazgeçmemesi ve kendisini canı istediği zamanlar haricinde eşine sevdirmemesi akrep erkeğini kızdırabilir.

Başak Kadınının Detaycı Yapısı Sorun Yaratabilir

İlişkilerde en önemli etken karşılıklı uyum yakalamaktır. Başak kadını son derece detaycı olduğu için bazen akrep erkeğinin fark etmeden yaptığı davranışları aklına kazıyabilir ve durduk yereymiş gibi görünen öfke patlamaları yaşayabilir. Akrep erkeği netliği sever Başak kadınının neye sinirlendiğine anlam veremeyerek olayı büyütebilir.

Başak kadını kendi özel alanına müdahale edilmesinden hiç hoşlanmaz. Akrep erkeği ise partneri üzerinde hakimiyet kurmayı sever. Başak kadını bu hakkı partnerine vermeyeceği için ilişkide sorunlar meydana gelebilir.

İlişkinin Devamı Açısından Neler Yapılabilir?

Akrep erkeği çok hareketli olduğu için Başak kadını eşlik etme konusunda zorluk yaşayabilir. Bu nedenle çiftin beraber zevk alacağı aktiviteler bulmak son derece önemlidir. Akrep için cinsellik son derece ön planda olsa da başak kadını için kişisel gelişim ve sanatsal aktiviteler bazen daha ön planda olabilir. Bu nedenle iki tarafın da önceliklerini birbirlerine göre ayarlaması gerekebilir.

Akrep erkeğinin ekstra yakın ve samimi tavırlar sergilemesi Başak kadınına yapmacık ve sahte gelecektir. Bu nedenle Başak kadını biraz daha içten davranır ve akrep erkeği de gerekli mesafeyi korursa ilişki yürüyebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Akrep Erkeği Başak Kadını İlişkisi Nasıl Olur? için yorumda bulun

    Akrep Erkeği Başak Kadını İlişkisi Nasıl Olur? için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Akrep Erkeği Başak Kadını İlişkisi Nasıl Olur? için ilk yorumu yapabilirsin.