8 Mayıs Başak Burcu Yorumu

22 Haziran 2016 Aslan Burcu Yorum Aşk Para Şans

Aslan Burcu Mayıs 2018 Yorumları

Yengeç Burcu Ekim 2016 Aşk Şans Para İlişki Yorumları

Akrep Erkeği Kova Kadını İlişkisi Nasıl Olur?

Burç Uyumu 22 Kasım, 12:51'de eklendi

Kova kadınına karşı ilk hamleyi büyük olasılıkla akrep erkeği yapacaktır, çünkü kova kadınları son derece sosyal ve flörtleşmeye uygun profil çizerler. Akrep erkeklerinin girdikleri odanın merkezinde insanları kendilerine doğru çeken bir manyetik alanları bulunmaktadır. Başkalarının dikkatini üzerine çekmesi için hiçbir şey yapmasına gerek yoktur, en sakin haliyle bile tüm yüzler ona dönebilir.

Kova kadınını bir akrep için çekici yapan şey ise aniden kendisine dönen yüzler arasında kova kadınının olmayışıdır. Bu cool ve kendinden emin tavır akrep erkeklerine ilk adımı attırabilir.

Kova Kadınının Gizemindeki Cazibe

Kova kadınları yaradılışları itibariyle son derece gizemli ve cesurdurlar. Dik başlı oluşları, boyun eğmeyişleri ve her zaman için kimseye anlatmadıkları bir yönlerinin bulunması onları son derece çekici yapar. Akrep erkeği kova kadını ile konuşmaya başladıkça onun ne kadar derin ve sıra dışı fikirlere sahip olduğunu görerek etkilenir. Bu büyünün bozulmaması için kova kadınlarının ellerinde tuttukları güçleri, akrep erkeğine vermemeleri gerekir.

Özel Hayatlarında Akrep Erkeği ve Kova Kadını

Bu gizemli tavırlar çiftin özel hayatlarına da yansımaktadır. Özellikle kova kadınının daima koruduğu gizem ve kendisini açıklamayan tavırları son derece çekici olmasını sağlar. Akrep erkeği ise sürekli keşfetmek istediği için kendi merakına yenik düşer. Kova kadını hakkında en çok şeyi yatak odasında öğrenebileceğini bilen akrep erkeği, hem kendisinin cinselliğe olan düşkünlüğünü hem de kova kadınının özel ve romantik anlarda gücünü kaybederek deşifre olmasını bir fırsata çevirebilir.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.