Akrep Erkeği Oğlak Kadını İlişkisi Nasıl Olur?

Oğlak ve akrep arasında aşk başladığında aralarındaki cazibe ve çekim son derece derinden hissedilebilir. Öyle derinden hisseder ve yaşarlar ki adeta zamanı durdurabilirler. Oğlak kadını hayatı boyunca her zaman için istikrarlıdır ve yeniliklere pek açık değildir. Doğaya son derece önem veren oğlaklar, hayatlarına aldıkları erkek konusunda da aynı istikrarı gösterirler.

Akrep erkekleri ise çok daha hareketli bir yaşam tarzını benimserler ve çok daha hareketlidirler. Ortak olan tek noktaları ikisinin de sadakat ve istikrarlı ilişkiye son derece önem vermeleridir.

Akrep Erkekleri Hep Daha Çok Sevgi İsterler

Oğlak kadınları son derece sadıktır ve bu sadakatlerine karşılık olarak da akrep erkeklerinden dürüstlük, sakinlik ve hassasiyet görürler. Akrep erkeğinin anlayışı oğlak kadını ile birleştiğinde, kadınını her şeyden korumak ve daima sevmek arzusu ile yanar.

Akrep erkeklerini kaybetmemek ve ilişkiyi yolunda tutmak için oğlak kadınının yapması gereken tek şey daha fazla sevgi vermek ve hiçbir zaman için kıskandırmaya çalışmak gibi çocukça eylemlerde bulunmamaktır.

Hırslarınıza Yenik Düşmeyin

Oğlak kadınları hırslı ve saygındırlar. Bu hırsları nedeniyle zaman zaman işlerine özel hayatlarından daha fazla zaman ayırabilirler. Akrepler ise her anı beraber geçirmeyi ve her türlü işi beraber yapmayı isterler. Oğlak kadınının işine eşinden daha fazla vakit ayırması, akrep erkeğini kadınından uzaklaştıracaktır. Öfkesi ve inatçılığı çok yüksek seviyede olan akrepler ilgisizlik ve sadakatsizlik dışında her hatayı affedebilirler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Akrep Erkeği Oğlak Kadını İlişkisi Nasıl Olur? için yorumda bulun

    Akrep Erkeği Oğlak Kadını İlişkisi Nasıl Olur? için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Akrep Erkeği Oğlak Kadını İlişkisi Nasıl Olur? için ilk yorumu yapabilirsin.