Mayıs 2016 Yengeç Burcu Yorumları

25 Nisan 2016 Akrep Burcu Günlük Yorumu

21 Nisan 2016 Yengeç Günlük Burç Yorumları

23 Nisan 2017 Terazi Burcu Günlük Yorumları

Aslan Erkeği Akrep Kadını İlişkisi Nasıl Olur?

Burç Uyumu 25 Kasım, 14:11'de eklendi

Aslanlar lider ruhuna sahip yönetmeyi deven bireylerdir. Üstün olmak ve her yerde dikkat çekmek aslanların karakteristik özelliğidir. Eğer bu üstünlük aslan erkeği içinse akreplerin tam aradığı bir partnerdir. Çünkü onlar esrarengiz kişiliğe sahiptirler. Yönetici konumundaki aslan erkeğinden hemen etkilenirler. Eğer birbirlerine karşı anlayışlı olurlarsa ilişkileri son derece güzel ve uyumlu olur. Gerek arkadaşlık konusunda gerekse aşk konusunda çok olumlu bir ilişki içerisinde olurlar.

Aslan Erkeği İle Akrep Kadınının Aşk Uyumu

Aslan erkekleri akrep kadınlarının gizemli ve çekici havasından her zaman etkilenmişlerdir. Çünkü onlar için farklı karakterde kişilikler her zaman dikkat çeker. Aynı zamanda he iki tarafta en iyi partnerin kendilerinde olmasını ister. Durum böyle olunca çok çabuk ilişkileri tutkulu bir aşka dönüşür. Aslanlar sadık ve dürüst bir karaktere sahiptir. Akrep kadınlar için ise bu durum vazgeçilemeyecek kadar önemli bir özelliktir.

Aslan Erkeği İle Akrep Kadını Arasında Olumsuz Yönler

İkisine de yönetme isteğinin olması ilişkilerini olumsuz etkileyebilir. Hatta üstünlükleri ile bilinen aslanlar akreplere boyun eğmek zorunda kalabilirler. Ancak bu durum sürekli olursa içinden çıkılmaz bir hal alır. Aslanlar zamanla ilişkinin böyle olmasından rahatsız olurlar. Akrepler için de aynı durum söz konusudur. Eğer birbirlerine karşı anlayışlı davranmazlarsa ilişkileri olumsuz etkilenecektir. Arkadaşlık ve aşk açısından bakıldığında her ikisinde de ilişkilerini dengede tutmaları ve birbirlerine karşı anlayışlı davranmaları uzun ömürlü bir ilişkilerinin olması için en önemli faktördür.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.