Akrep Erkeği Terazi Kadını İlişkisi Nasıl Olur?

Akrep erkeği hayatındaki kadın ile her zaman için beraber olmak ister. Bu istek başlarda çok güzel gibi görünse de zamanla fazla bunaltıcı bir hal alabilir. Terazi kadını ise son derece sevgi dolu olmasına rağmen kimi zaman yalnız vakit geçirmek ister. Eğer ikili arasında bu konuda anlaşmaya varılabilirse ilişki son derece güzel şekilde seyredecektir.

Akrep Erkeği ile Terazi Kadını Aşk Hayatı Nasıldır?

Terazi kadını her zaman için herkese karşı son derece güler yüzlü ve cana yakın davranabilir. Son derece kıskanç olan akrep erkeği ise partnerinin başkaları ile olan ilişkilerini kıskanarak problemler çıkarabilir. Terazi kadını özgürlüğüne son derece düşkündür ve kısıtlanmaktan nefret eder. Kıskançlık problemleri ilişkiyi olumsuz etkileyebilir, bu nedenle akrep erkeğinin kendini kontrol etmesi durumunda sorun oluşmayacaktır.

Bir diğer dikkat edilmesi gereken husus ise terazi kadınının değişken tavırlarının akrep erkeğini bıktırabileceğidir. Akrep erkekleri net tavırlardan hoşlandıkları için terazinin günden güne değişebilen tavırları uyumsuzluk yaratabilir.

Akrep Erkeği ile Terazi Kadını Cinsel Hayatı Nasıldır?

Terazi burcunun Venüs tarafından yönetilmesi ve akrebin ise Mars tarafından yönetilmesi nedeniyle iki burç arasında inanılmaz bir cinsel uyum olacaktır. Terazi kadını yeniliklere açıktır ve cinsel ilişkilerinde de yeniliklere önem verir. Akrep erkeği, terazi kadınını baştan çıkararak ilişkilerini taze tutabilir. Her iki burç için de cinsellik, ilişkilerini oluşturan temellerin önemli bir kısmını oluşturmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Akrep Erkeği Terazi Kadını İlişkisi Nasıl Olur? için yorumda bulun

    Akrep Erkeği Terazi Kadını İlişkisi Nasıl Olur? için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Akrep Erkeği Terazi Kadını İlişkisi Nasıl Olur? için ilk yorumu yapabilirsin.