Koç Erkeği Aşkını Nasıl Belli Eder?

Yengeç Burcu Eylül 2016 Yorumları

3 Haziran 2016 Yay Günlük Burç Yorumları

Oğlak Burcu Erkeğini Kendine Âşık Edebilir misin?

Aslan Erkeği Oğlak Kadını Uyumu

Burç Uyumu 14 Aralık, 18:07'de eklendi

Aslan erkeği her zaman yönetmeyi ve karşısındakine karşı üstünlük kurmayı seven bir karaktere sahiptir. Oğlak kadını her zaman övgüyü seven ve takdir edildiği zamanlarda birçok fedakarlığı yapabilecek mizacı vardır. Her ikisinin de yüksek ve pahalı zevkleri vardır. Birbirlerine karşı eğer anlayışlı olurlarsa uyumlu bir çift olabilirler. Ancak büyük fedakarlıklar yapmaları gerekir. Çünkü ikisi de yönetmeyi ve dikkat çekmeyi sever. Birbirlerinin karakterinin farkında olmaları onların ilişkilerinde negatif etkiyi ortadan kaldıracaktır.

Aslan Erkeği Oğlak Kadını Aşk Uyumu

Oğlak kadı zeki ve mantıklıdır. Duygularının esiri olmaz ancak bir erkeğin isteyebileceği her şeyin farkındadır. Farkındalığını çok iyi kullanır. Aslan erkeği ise göz alıcı ve zeki kadınlardan her zaman etkilenmiştir. Ancak ikisini de bazı zorluklar beklemektedir. İlişkilerinde fedakâr olmaları gerekir. Oğlaklar mantıklı ve doğru kararlar vermeye meyillidir. Aslanlar ise yalnızca istediklerinin olmasını ister. Bu sorunu aşmak için birbirlerine saygı duymaları gerekir. İlk zamanlar zorluk yaşasalar da sonraları alışacaklardır.

Aslan Erkeği Oğlak Kadını Arkadaşlık İlişkileri

Oğlak kadınları alışveriş yapmayı en çok seven burcun kadınıdır. Tüketmeyi çok sever. Ancak her zaman tedbirlidir. Parasını doğru yönde harcamak için çaba sarf eder. Aslan erkeği ise tedbirli davranmaz. Maddi açıdan hep sıkıntı yaşar. Bu konularda oğlak kadını aslan erkeğini her zaman frenleyici bir özelliğe sahiptir. Aslanlar fırsat olarak değerlendirirlerse hiç zor durumda kalmazlar.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.