Akrep Erkeği Yay Kadını Uyumu Nasıl Olur?

Yay kadınları 12 burç arasında özgürlüklerine en düşkün olanlardır. Her zaman bir kuş gibi kanatlarını daha da yükseğe çırpmayı ve macera yaşamayı isterler. Son derece bağımsız olan yay kadınları hayatlarını yeni yerler görme veya yeni şeyler keşfetme odaklı olarak yaşayabilirler.

Yay kadınları akrep erkeklerinin hayatta en iyi anlaşacakları dostları olabilirler, ama sevgili olmaları son derece zor ihtimallidir. Ancak ve ancak akrep erkeğinin, yay kadınına istediği özgürlüğü ve serbestliği vermesi halinde unutulmaz bir ilişki yaşayabilirler.

Dürüst Olmak Son Derece Önemlidir

Akrep erkekleri de yay kadınları da kendilerinden bir şey saklanmasından hoşlanmazlar. Akreplerin kıskanç taraflarını yay kadınlarına karşı kesinlikle göstermemeleri gerekir. Çünkü yay kadınları kısıtlanmaya gelemedikleri gibi kimi zaman çok alıngan da olabilirler.

Akrep erkeği ilişki konusunda hoşnut olmadığı durumları dürüst bir dille söylemelidir. Fakat bu söylemler sırasında yay kadınının alınganlığının tutmamasına son derece özen göstermeli, kelimelerini dikkatli seçmelidir.

Akrep erkekleri çok hassas ruhlu olmadıkları için kelimelere takılmazlar, sadece kendilerine ait bir kadın ve sonsuz sadakat isterler.

Enerjinizi Aynı Yönde Birleştirin

Akrep erkeği ile yay kadınının mükemmel uyum yakalamaları aslında hiç zor değildir. Akrep erkeği, yay kadınını sadece kendisine aitmiş gibi sıkmak yerine serbest bırakırsa, yay kadını sadakatini daima korumaya devam edecek ve ilişkide sorunlar oluşmayacaktır.

İki burcun insanları için de tez canlı demek çok yerinde bir tabir olsa da, yay kadınları hayatlarında sürekli olarak yeni keşifler isterken, akrep erkekleri partilere gitmek ve eğlenmek isterler. Beraber yurtdışı seyahatleri veya tatil planları yapmak iki taraf için de son derece uygun olabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Gamze Çetin dedi ki:

    Akrep erkeği yay kadını ayrılık sonrasında tekrar barışırsa ilişki güzel olabilir mi? Eski sevgilim tekrar barışmak istiyor. Benim hislerim de bitmedi ama çok kararsızım.