Aslan Erkeği Koç Kadını Uyumu

24 Temmuz – 22 Ağustos tarihleri arasında doğanlar aslan burcunu temsil etmektedir. 22 Mart – 22 Nisan tarihleri arasında doğanlar da koç burcunu temsil etmektedir.

Aslan Burcu Erkeğine Göre Koç Burcu Kadını

Koç burcu kadını da aslan burcu erkeği de liderlik özellikleri taşıdığı için, arada kavgalar olsa da barışmanın heyecanı onları tekrar birbirine yaklaştıracaktır. Koç burcu kadını, tamamı ile kendine güvenen bir kadındır. Hayatta ne istediğini her zaman net bir şekilde her zaman bilir. Koç kadını için kazanmak çok önemlidir ve bunun için çok çaba harcar. Koç kadınının bu yönü, aslan erkeğini düzene sokmaya yetecektir. Aslan erkeğinin içtenliği, koç kadınının hoşuna gider ve tam anlamıyla aslan erkeğine bu konuda güvenir. Aslan erkeklerinin dikkat etmesi gereken en önemli nokta, koç kadınını asla kıskandırmaya çalışmamaları gerektiğidir. Koç kadını kıskanırsa, bu durum ağır sonuçlara yol açabilir.

Koç Burcu Kadınına Göre Aslan Burcu Erkeği

Aslan burcu erkeği ile koç burcu kadınının ilişkisi, oldukça canlı ve dinamik bir ilişki olacaktır. Koç kadınına, aşk anlamında en çok şey katabilecek olan erkek, aslan erkeğidir. Aslan erkeği, romantik bir âşıktır, ulu gönüllüdür ve her zaman koç kadınını el üstünde tutar. Koç kadını da aslan erkeğinin aşkına karşılık verdiği an, çok tutkulu bir ilişki ortaya çıkacaktır. Aslan burcu erkeği, çok şımartılmak ister. Kendini rahatça eleştirebilmesine rağmen, dışarıdan gelen bir eleştiri onu sinirlendirmeye yetecektir. Koç kadınının, onun bu durumunu bilerek hareket etmesi gerekir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Aslan Erkeği Koç Kadını Uyumu için yorumda bulun

    Aslan Erkeği Koç Kadını Uyumu için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Aslan Erkeği Koç Kadını Uyumu için ilk yorumu yapabilirsin.