24 Nisan 2016 Yay Burcu Günlük Yorumu

4 Haziran 2016 Oğlak Günlük Burç Yorumları

2016 Aralık Ayı Başak Burcu Yorumları

Yengeç Erkeği İçin Hediye Seçimi

Aslan Erkeği Boğa Kadını İlişkisi Nasıl Olur?

Burç Uyumu 26 Kasım, 18:57'de eklendi

24 Temmuz – 22 Ağustos tarihleri arasında doğanlar aslan burcunu temsil etmektedir. 21 Nisan – 21 Mayıs tarihleri arasında doğanlar da boğa burcunu temsil etmektedir.

Aslan Burcu Erkeğine Göre Boğa Burcu Kadını

Boğa burcu kadını, aslan burcu erkeğine göre daha soğukkanlı ve hayata karşı nesneldir. Aslan erkeği ile boğa kadınının, birbirlerine kısmen zıt karakterde oluşu, bu ilişkiyi çok da kolaylaştırmayacaktır. Aslan erkeği, boğa kadınına karşı olan aşkını ispatlarsa, boğa kadını, erkeği için hayatından her türlü fedakârlığı yapacaktır. Bu ilişkide, güçlü olan taraf aslan erkeği olacaktır. Aslan burcu erkeği, boğa kadınında istediği romantizmi bulamaya bilir. Aslan erkeği ile boğa kadınının ilişkisi aşk ilişkisinden çok, mantığın ön planda olduğu bir ilişki olarak devam edecektir.

Boğa Burcu Kadınına Göre Aslan Burcu Erkeği

Aslan burcu erkeği, aşk hayatında oldukça sahiplenici ve hükmedicidir. Aslan erkeği, gerek iş hayatında gerek aşk hayatında olsun, ben merkezcil bir yapıya sahiptir. Onun bu özelliği, ilişkide fedakâr olan tarafın boğa burcu kadını olması gerektiği sonucunu doğurur. Aslan erkeği, sahiplenici olduğu kadar kıskançtır da. Boğa kadınının sadakati, aslan erkeğini etkileyecektir. İki burç da, ilişkilerinde üçüncü bir kişiye asla tahammül edemezler. Aslan burcu erkeği ile boğa burcu kadınının en büyük ortak özelliği bu yapılarıdır. Aslan erkeğinin kıskançlığının yanında, boğa kadını da kıskanç olmasına rağmen bunu belli etmek istemez.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.