Aslan Erkeği Aslan Kadını Uyumu

Burç karakterlerinin birebir tutması beklenemez. Yükselenin etkisi, farklı yaşam şekilleri bu konu üzerinde etkilidir. Ancak genel hatlarıyla bir açıklama yapılacak olursak her ikisi de çok iyi bir ilişki kurabileceği gibi çok kötü bir ilişkide kurabilir. Her iki burçta hakimiyetin kendisinde olmasını ister. Bu açıdan bakıldığında kötü gibi görünür. Ancak eğer iyi tarafından bakılırsa birbirlerini anlayacakları için daha uyumlu bir ilişki kurabilirler.

Aslan Erkeği Aslan Kadını Arkadaşlık İlişkisi

Her iki burç birbirlerinin tam aradığı bir arkadaşlık kurabilirler. İkisi de güçlü olmayı sever. Özgüvenleri yüksektir. Bu nedenle çok sağlam bir arkadaşlık kurarlar. Etrafındaki insanların imrenerek bakacağı bir dostluğa sahip olacaklardır. Her iki burçta sadık ve güvenilir bir dosttur. Hareketli ve canlı bir yapıya sahiptirler. Hatta birisinin aklından geçirdiğini diğeri söyleyebilir.

Aslan Erkeği Aslan Kadını Aşk İlişkisi

Genellikle evliliklerinde bazı sıkıntılar olsa da bunu aşabilirler. Eğer birbirlerine karşı anlayışlı davranırlarsa uzun ömürlü bir evliliğe sahip olacaklardır. En büyük sorunları ikisinin de birbirini yönetmek istemesidir. Bu huylarından en azından birbirlerine karşı vazgeçmeleri gerekmektedir. Duygusal anlamda karşılıklı olarak ihtiyaçlarını bilir ve buna göre davranırlar. Bu konuda avantajlıdırlar. Bir taraf öfkelendiği zaman diğeri kesinlikle susmalıdır. Tartışmada uzak Kalmaları uzun ömürlü bir ilişki için önemlidir. Yoksa sinirlerini kontrol edemeyerek kırıcı olabilirler. Ancak bu sorunları aşarlarsa çok uyumlu ve parmakla gösterilecek bir çift olacaklardır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Aslan Erkeği Aslan Kadını Uyumu için yorumda bulun

    Aslan Erkeği Aslan Kadını Uyumu için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Aslan Erkeği Aslan Kadını Uyumu için ilk yorumu yapabilirsin.