Aslan Erkeği Yengeç Kadını Uyumu

Aslan erkeği genellikle üstün olmayı ve söz geçirmeyi seven bir karaktere sahiptir. Karşısındaki kadına istediğini yaptırmayı seven ve her şeyin kendi istekleri doğrultusunda yapılmasını isteyen birisidir. Yengeç kadını ise korunmayı arzulayan, duygusal, evcimendir. Eğer dengeyi kurarlarsa çok iyi bir ilişkileri olur. Çünkü aslan erkeği her ne kadar üstün olsa da karşısında kendisini yönetmek isteyen birisini istemez. Yengeç kadını ide hiçbir saman yönetme arzusunda değildir. Onun tek isteği sadık ve onu koruyabilecek bir partnerdir.

Evlilik Hayatı Nasıl Olur?

Bu iki burç evlenirse ilk dönemler alışma aşamasında biraz zorluk yaşarlar. Ancak sonrasında bu sıkıntıları atlatırlarsa çok uyumlu bir çift olurlar. Yengeç kadını aslan erkeğinin davranışlarından biraz incinebilir. Çünkü yengeçler zarif ve kırılgan bir yapıya sahiptirler. Gereksiz kabalıklardan hiç hoşlanmazlar. Biraz anlayışlı davranılmasını isterler. Fedakardılar. Ancak aslan erkeği hep kendi isteklerinin göz önde olmasını ister. Bu durum onların ilişkilerini zorlasa da zamanla birbirlerine karşı saygılı davranmayı öğrenirlerse çok uzun soluklu bir evlilikleri olacaktır.

Yengeç Kadını ve Aslan Erkeği Karakter Analizi

Aslanlar genellikle hayvanlar aleminde de olduğu gibi lider ruhlu insanlardır. En güzel partnerin kendilerinde olmasını isterler. Yengeçler de zarif yapılı ve güzel kadınlardır. Aslan erkeğinin yengeç kadınının büyüsüne kapılmaması imkansızdır. İlişkilerinde kontrol erkek tarafta gibi görünse de yengeç kadını daha uyumlu davranarak isteklerini kolayca yaptırabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Aslan Erkeği Yengeç Kadını Uyumu için yorumda bulun

    Aslan Erkeği Yengeç Kadını Uyumu için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Aslan Erkeği Yengeç Kadını Uyumu için ilk yorumu yapabilirsin.