Aslan Erkeği Balık Kadını Uyumu

Güçlü olmayı her zaman aslanların sevdiği ve en belirgin özellikleri olduğu bilinmektedir. Asla duygusal görünmekten hoşlanmazlar. Balık kadını ise duygusal ve narin yapıda kadınlardır. Bu nedenle arkadaşlıkları zor gibi görünür. Anca aslan erkekleri her zaman kibar ve nezaket sahibi kadınlardan hoşlanırlar. Balık kadınları genellikle hassastır. Kendilerine karşı kaba davranan insanlardan hiç hoşlanmazlar. Saygı onlar için en önemli şeylerden biridir. Aslanlar ise her ne kadar yönetici ruhlu olsalar da saygıyı önemserler. Aslan erkeklerinin dürüst olması da balık kadınları için çok önemlidir.

Aslan Erkeği Balık Kadını Arkadaşlık Uyumu

Aslan erkekleri her saman yanlarında olan ve onları destekleyen bir arkadaşa ihtiyaç duyarlar. Her ne kadar belli etmeseler de arka planda sıkıntılarını söyleyebilecekleri bir dosta ihtiyaçları vardır. Balık kadınları ise tam bu dostluk için biçilmiş kaftandır. Bu nedenle her ikisi de uzun yıllar süren bir arkadaşlığa sahip olur. Ancak aslanların kibar ve saygılı davranmak konusunda dikkat etmeleri gerekir. Her ne kadar aslanlar farkında olmasa da balık burcundaki kadınları üzebilirler.

Aslan Erkeği Balık Kadını Aşk Uyumu

Hassas bir karaktere sahip olan balık kadınları birçok insanın derdine koşan manevi duyguları yüksek, yardımsever insanlardır. Aslan erkeklerini bu yardımseverlik derinden etkiler. Balık burçları para konusunda her zaman tedbirli davranır. Aslanlar ise adeta savurgandırlar. Bu nedenle evliliklerinde maddi konuları dengelemeleri lehlerine olacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Aslan Erkeği Balık Kadını Uyumu için yorumda bulun

    Aslan Erkeği Balık Kadını Uyumu için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Aslan Erkeği Balık Kadını Uyumu için ilk yorumu yapabilirsin.