Aslan Erkeği Terazi Kadını Burç Uyumu

Aslan erkeğinin en çok bilinen özelliği güçlü olmayı sevmeleridir. Başkalarını yönetmek istemek onların karakteristik özelliğidir. Aynı zamanda çevre ile ilişkileri aslanların oldukça kuvvetlidir. İkisi de çok güzel bir ilişki kurabilir. Terazi kadınları sanatsever, kültürlü ve duyguları ile düşüncelerini dengede tutan bir yapıdadır. Eğer mantıklı davranır aslanları yönetmek için çabalamazlarsa çok iyi bir ilişkileri olur. Ancak aslanların en çok hoşlanmadığı şey olan üzerlerinde hakimiyet kurulması ilişkilerini kötü yönde etkileyecektir.

Aslan Erkeği Terazi Kadını Arkadaşlık İlişkisi

İlk başta biraz zor bir arkadaşlık olabilir. Çünkü teraziler üzerlerinde bir otorite kurulmasından asla hoşlanmazlar. Ancak aslanlar bir terazi kadını ile arkadaşlık kurmayı çok isterler. Çünkü onlara göre mükemmel bir arkadaştır. Bilgi ve kültür seviyesi yüksek, her zaman girdiği ortamlarda dikkat çeken bir arkadaş aslanların istediği bir durumdur. Bu arkadaşlık zamanla aşka bile dönüşebilir. Çünkü terazi kadını etkileyici bir ruha sahiptir. Sosyal ortamlarda terazilerin her zaman dikkat çekmesi aslanların pek hoşuna gitmese de etkilenecekleri bir özelliktir.

Aslan Erkeği Terazi Kadını Aşk Uyumu

Genellikle arkadaşlıktan aşka dönüşen ilişkilerdir. Bu nedenle birbirlerinin artılarını ve eksilerini bilirler. Farklı karakterlere sahip olmaları ve önceden olan ilişkileri eğer olumlu yönde düşünürlerse artıya dönüşecektir. Her iki tarafında fedakârlık yapması gerekir. Teraziler kendileri üzerinde baskı oluşturmak isteyen bir erkeği asla istemezler. Daha kibar davranmak gerekir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Aslan Erkeği Terazi Kadını Burç Uyumu için yorumda bulun

    Aslan Erkeği Terazi Kadını Burç Uyumu için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Aslan Erkeği Terazi Kadını Burç Uyumu için ilk yorumu yapabilirsin.