Temmuz 2018 Oğlak Burcu Yorumları

4 Mayıs 2016 Akrep Günlük Burç Yorumları

Yay Erkeği Nasıl Kadınlardan Hoşlanır?

Terazi Erkeği İkizler Kadını Uyumu – Anlaşır Mı?

Aslan Erkeği İkizler Kadını Uyumu

Burç Uyumu 31 Aralık, 13:51'de eklendi

24 Temmuz – 22 Ağustos tarihleri arasında doğanlar aslan burcunu temsil etmektedir. 22 Mayıs – 23 Haziran tarihleri arasında doğanlar da koç burcunu temsil etmektedir.

Aslan Burcu Erkeğine Göre İkizler Burcu Kadını

Aslan burcu erkeği ile ikizler burcu kadınının ilişkisi, dışarıdan çok göze çarpan bir ilişki olacaktır. Aslan erkeği ile ikizler kadını birbirleri ile olmaktan büyük keyif alırlar. İkizler kadını, çok cana yakın ve konuşkandır. Onun bu özelliği, aslan erkeğini kendisine çekmeye yetmektedir. Aslan bucu erkeği, ikizler kadınını elinde tutmak istiyorsa, onun özgürlüğünü kısıtlamaması, yapacağı çılgınlıklarda yanında olması gerekmektedir. İkizler kadını, kendini baskı altında hissederse, hemen karşı koyarak uzaklaşmaya başlar. İkizler kadını, işler yolunda gitmediği zaman, bunu aslan erkeği ile paylaşmak isteyecektir. Aslan erkeğinin, bu durumda onunla konuşup duygularını paylaşması gerekir. Aksi halde ikizler kadını çok kırılgan olabilir.

İkizler Burcu Kadınına Göre Aslan Burcu Erkeği

Aslan burcu erkeği, dişiliğini ön plana çıkaran kadınlardan hoşlanır ve ikizler kadını tam da bu kategoridedir. Aynı zamanda çok da sahiplenicidirler. Eğer ikizler kadını, kendi bildiğini okumaya devam ederse, aslan erkeği tarafından durması gerektiği sinyali gelecektir. Bir ikizler kadını, aslan erkeği ile birlikte olmak istiyorsa, özgürlük hakkındaki düşüncelerini tekrar gözden geçirmek zorunda kalacaktır. Aslan erkeği, kıskanç olduğu kadar romantiktir de. İkizler kadınını üzdüğü zaman, onun hoş sürprizlerle şaşırtacak ve gönlünü almaya çalışacaktır.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.