23 Nisan 2017 Aslan Burcu Günlük Yorumları

Balık Burcu Haziran 2018 Yorumları – Aşk, İş, Para ve İlişkiler

2016 Aralık Ayı Balık Burcu Yorumları

2016 Mayıs Ayı Kova Burcu Yorumları

Aslan Erkeği Yay Kadını Uyumu

Burç Uyumu 1 Ocak, 13:51'de eklendi

Yay kadının karakteristik özelliği sosyal ortamlarda olan özgüveni ve sosyalleşmeyi sevmesidir. Aslan erkeği ise girdiği ortamlarda farkını ortaya koyan her zaman dikkat çeken sosyal bir kişiliğe sahiptir. Bu nedenle çok uyumlu partner olabilirler. İkisi de birbirinin ihtiyaç ve isteklerini karşılayacak özelliklere sahiptir. Sosyal ortamlarda birlikte yer alırlar. Karşı tarafı kısıtlama gibi herhangi bir sorun ile iki tarafta karşılaşmaz.

Aslan Erkeği Yay Kadını Arkadaşlık İlişkisi

Sosyal çevreleri oldukça geniş arkadaşlıkları vardır. Her iki burç arkadaşlarıyla vakit geçirmekten hoşlanır. Bu nedenle girdikleri ortamlarda keyif veren bir ikili olabilirler. Ancak arkadaşlık ilişkilerinde dikkat etmeleri gereken noktalar vardır. Bunlardan bir tanesi birbirlerine karşı emredici ya da üstünlük kurmak için çabalayıcı bir tavır sergilememeleridir. Eğer böyle bir tavır sergilerlerse çok uzun ömürlü arkadaşlıkları olmayacaktır.

Aslan Erkeği Yay Kadını Aşk İlişkisi

Birbirlerini sosyal ortamlarda bulmaları yüksek ihtimaldir. Çünkü aslanlar ve yaylar dikkat çeken lider konumundadırlar. Arkadaşlıkları kısa sürede aşka dönüşür. Bunun için özel bir çaba harcamalarına gerek yoktur. Aslanlar sadık ve dürüst bir partnerdir. Yay burçları dışarıdan belli etmeseler de romantik kadınlardır. Birbirlerini tamamlayıcı özelliklere sahiptirler. Eğer anlayışlı davranırlarsa farklı karakterlerin birbirini çekmesi gibi aslan erkeği ve akrep kadını uyumlu ilişki kurarlar. Yayların kendisine her daim güvenen tavrı aslanların ise yönetici ruhu iki burcu birbirine yaklaştıran unsurlardandır.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.