Aslan Erkeği Kova Kadını Uyumu

Aslan erkeği kendisinin egemen olduğu bir ilişki ister. Çevresinde sözünü geçirmek isteyeceği kişilerin olmasını ister. Kova kadınları ise gizemli ve kendi dediğini yapmak isteyen bağımsız bir ruha sahiptir. Aslanların bu durum hiç hoşuna gitmez. Özellikle aslanların kendilerini ön plana çıkarma huyları karakteristiktir. Kovalar bu durumu kabullenmekte zorlanırlar. İkisinin de ilişkisini egemenlik kurma isteği olumsuz etkileyecektir. Anca fedakârlık yaparlarsa, birbirlerini anlamaya çalışırlarsa çok iyi ikili olmaları mümkündür.

Aslan Erkeği İle Kova Kadını Aşk İlişkisi

İki burcun evliliği biraz zor olacaktır. Genellikle aslan erkeği ve kova kadını üzerlerinde bir güç olmasını istemezler. Kendilerini kontrol eden insanların olması onları rahatsız eder. Kova kadını zaten özgür ruhludur. Bağlanmaktan çok hoşlanmaz. Ancak her zaman aslan erkeklerinin özgüveninden etkilenirler. Eğer ilişkileri evliliğe kadar gittiyse zaten birçok sorunu aşmışlardır demektir. Bu evlilik için her iki tarafın da normalden çok daha fazla fedakârlık göstermeleri gereklidir. Aslanların sadık bir partner olmaları kovalar için vazgeçilmez bir özelliktir.

Aslan Erkeği ve Kova Kadını Olan Çiftlere Tavsiyeler

Aslında genellikle kavgaları aynı sebeplerdendir. Temel sorunları aştıkları zaman hiçbir problem kalmayacaktır. Bu nedenle aslan erkeği ve kova kadını ilişkilerinde her zaman ölçülü olmalıdırlar. Kavga ederken ya da sevgilerini belli ederken mutlaka ölçüye sadık kalmalıdırlar. Aralarına mesafe koymaktan ziyade birbirlerinin hassas noktalarına dikkat ettikleri zaman her şey daha kolay olacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Aslan Erkeği Kova Kadını Uyumu için yorumda bulun

    Aslan Erkeği Kova Kadını Uyumu için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Aslan Erkeği Kova Kadını Uyumu için ilk yorumu yapabilirsin.