Balık Erkeği Boğa Kadını İlişkisi Nasıl Olur?

Mart 2017 Balık Burcu Yorumları- Aşk, Şans ve Para Durumları

Boğa Burcu Kadınının Özellikleri Nelerdir?

Temmuz 2017 Oğlak Burcu Yorumları

Başak Erkeği Akrep Kadını Uyumu

Burç Uyumu 2 Ocak, 17:01'de eklendi

Başak erkeği ve akrep kadınının uyumu arkadaşlık ve ilişkiler konusunda farklıdır. Başak erkeği ve akrep kadını uyumu arkadaşlık konusunda olumlu olabilecek olsa da duygusal bir ilişki ya da evlilik söz konusu olduğunda cehenneme dönüşebilir.

Başak burcu erkeğinin kalbine giden yol uyum sözcüğünden geçer. Ona uyum sağlayabilecek herkese kapılarını açan başak erkeği itaat sözcüğünü düstur edinmiştir. Kendisine itaat, sisteme itaat, kurallara itaat onun vazgeçilmezleridir.  Devamlı isyan eden, macera arayışı içinde olan ve düzenli hayattan uzak duran kadınlar için başak burcu erkeği, çok yanlış bir seçimdir.

 Başak ve Akrep Uyumu Nasıl Olur?

Her zaman mantıklı, görev bilinci taşıyan ve kurallar doğrultusunda yaşayan başak erkeğinin aksine; akrep kadını başıboş gezmeyi sever, merak ettiği her heyecanı dener ve düzen kelimesinden çokça uzaktır. Objektif bakıldığında başak erkeği ile akrep kadınını aynı kareye sığdırmak imkânsızdır. Sığdırılma kelimesine dahi tahammülü olmayan, özgür ruhlu akrep kadını başağın kuralcı hayatında boğulur. Başak erkeği, çalışma hayatında mesai saatleri belli olan işleri tercih eder. Akrep kadını ise bir gün çalışır üç gün gezer. Bu sebeple daha çok sanatsal ve özgür çalışabileceği işleri benimser.

Akrep Kadını Başak Erkeği İçin Doğru Kadın Olabilir mi?

Dişiliğini sonuna kadar değerlendirmeyi seven akrep kadını, derin ve bir o kadar da gizemli yapıya sahiptir. Bir erkek tarafından çizilen hayat tablosunun içinde yer almayı asla kabullenmez. İtaat sözcüğü onun sözlüğünde yer edinemez. Alaycı ve kibirli havasının altında merhamet dolu bir kalp yatar. Buna rağmen öfkelenen bir akrep kadının yanında kimse bulunmak istemez. Baştan çıkarıcı yönünü çok profesyonelce kullanan akrep kadını için hayır sözcüğü hiç var olmamıştır.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.