Yay Erkeği Nasıl Geri Döner?

Kova Burcu Mart 2018 Yorumları

2017 Ekim Ayı Başak Burcu Yorumları

4 Haziran 2016 Oğlak Günlük Burç Yorumları

Balık Erkeği Başak Kadını İlişkisi Nasıl Olur? Uyum Sağlayabilirler Mi?

Burç Uyumu 10 Ocak, 14:22'de eklendi

Balık erkekleri ile başak burcu kadınlarının özel hayatları burçlar evreninin en ilginç ilişkilerinden birisine örnek teşkil etmektedir. Çünkü bu iki burç arasında tam olarak 6 aylık bir fark bulunur ve bu da birbirlerinin tamamen zıttı iki karakteri bizlere gösterir. Bu sebeple balık burcu erkekleri ile başak burcuna mensup kadınların ilişkileri ya gerçekten tutkulu ve coşkulu olur, ya da bu çift hiçbir şekilde anlaşamadan çok kısa sürede yollarını ayırır. Yani bu ilişkinin başlaması durumunda hangi yönlere gidebileceği konusunda hiçbir zaman kesin bir şey söylenememektedir.

Balık ve başak burçları birbirleri için ”Ya tamam ya devam” durumu olurlar. İlişki esnasında karşılaştıkları çeşitli sıkıntılarda her iki tarafın da özverili davranması ve alttan alması ilişkinin devamlılığı açısından büyük önem taşır.

Başak burcu kadınları idealist sayılabilecek tiplerdir ve yaptıkları her işte ya da bulundukları her ortamda kusursuzluğu ararlar. Bu durum bazı anlarda balık erkeğinin yorulmasına sebebiyet verebilir. Başak kadınının mükemmeliyetçi yapısı balık erkeğinde çeşitli kusurlar görmesine neden olur ve bunun zamanla çiftin arasında bir problem haline gelmesi muhtemeldir.

Balık Erkeği Başak Kadını Evlilik Uyumu

Balık burcu erkekleri başak burçları ile evlilik konusunda iyice düşünmelidirler. Zira büyük ihtimalle sonu mutsuzlukla bitecek olan bu ilişkide iki tarafın birden zarar görmesi ve yıpranması kaçınılmazdır.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.