Başak Erkeği Oğlak Kadını İlişkisi Nasıl Olur?

Oğlak kadınının en dikkat çeken yönü, güçlü bir karaktere sahip olmasıdır. Ne yaşarsa yaşasın, bunu aşmak için elinden geleni yapar.  Her zaman dimdik durur. Oldukça gururludur ve kimseye boyun eğmez. Bu yönleriyle güçlü kadınlardan hoşlanan erkekler için oldukça ideal bir eştir. Oğlak kadını, kolay kolay güvenip değer veremez. Ancak onu en kolay değer verdikleri üzer. Gerçekten sevdikten sonra gardını kolayca indiriverir. Bu durum onun kolayca ihanete uğramasına neden olur.

Başak Erkeği ile Oğlak Kadını İlişkisi

Başak erkeğiyle iyi geçinmek için gereken tek huy sabırdır. Oğlak kadınında da sabrı oldukça fazladır. Bu nedenle ikisinin uzun süreli ilişki kurmaları mümkündür. Hem arkadaşlık hem de aşk hayatında oğlak kadını başak erkeğine kendini iyi hissettirecektir. Başak erkeği de oğlak kadını ona sabrettikçe bunu fark edecek ve hayatının yolunda gitmesi için her şeyi yapacaktır.  Başak burcu erkeği ile anlaşmak ne kadar zorsa oğlak kadınını kırmamak da o kadar zordur. Çok alıngan bir yapıya sahip olan oğlak kadını, bu huyunu aşabilir başağın sert eleştirilerine tahammül edebilirse mükemmel bir çift olabilirler.

Başak Erkeğinin Zor Yönleri

Başak erkeği, kural koymayı seven ve bu kurallara itaat edilmediği takdirde sorun çıkaran bir yapıya sahiptir. Başkalarının kuralları onun için önemsizdir. Saygıya, huzura önem verir. İnsanlara yalnızca insan oldukları için değer verir. Ancak kimseyi vazgeçilmez olarak kabul etmez. Bir yanlış onun hayatından atılmak için yeterlidir. Başak erkeği için temizlik ve düzen olmazsa olmazdır.

Başak Erkeği ile İlgili Diğer İçerikler: http://basak.burclarinozellikleri.com/

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Başak Erkeği Oğlak Kadını İlişkisi Nasıl Olur? için yorumda bulun

    Başak Erkeği Oğlak Kadını İlişkisi Nasıl Olur? için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Başak Erkeği Oğlak Kadını İlişkisi Nasıl Olur? için ilk yorumu yapabilirsin.