Balık Erkeği İkizler Kadını İlişkisi Nasıl Olur?

Su grubuna mensup olan balık burcu erkeği ile hava elementinin burçlarından ikizler kadınının bir araya gelmesi durumunda oldukça hareketli bir ilişki yaşayacakları söylenebilir. Her daim canlı kalabilecek bu ilişkide bazı zamanlarda çeşitli sıkıntılar çıkabilir ve bunun önüne geçebilmek adına her iki burcun da dikkat etmesi gereken noktalar vardır. Balık ve ikizlerin gezegenleri incelendiğinde aslında birbirleri ile çok uyumlu olmadıkları görülür ancak yine de bu ilişki için imkansız demek yersizdir. İkizler burcu kadınları harekete ve değişikliğe karşı duyarlı insanlardan oluşur. Balık burcu erkekleri ise sakinliği ve dinginliği seven kişilerdir. Bu durum iki burcun aynı eve girdiğinde çatışma yaşamalarına ve bu çatışmaların mutsuzluk ile sonlanmasına sebebiyet verebilir. İkizlerin bitmeyen enerjisi ve sürekli değişen ruh halleri balık burcu erkekleri için çoğu zaman zorlayıcı olabilir.

Balık Erkeği İkizler Kadını Evlilik Uyumu

Balık burcu erkekleri evcimen ve oturduğu yerde vakit geçirmeyi seven erkek türlerindendir. İkizler kadınları ise daha çok sosyal hayata sahip ve sürekli dışarıda olmaktan keyif alan insanlardır. Bu yüzden iki burcun evlenmesi durumunda sosyal hayatlarında çeşitli problemler baş gösterebilir. Balık erkeği çocukları çok sevmesine rağmen ikizler kadınının hareketli yapısından tedirgin olarak evlendikten sonra uzun bir müddet çocuk yapmaktan kaçınabilir. İlerleyen yıllarda ikilinin zıtlıklarından doğacak problemlerin önüne geçebilmek ve bu çifti ortak bir noktada buluşturmak adına çocuk sahibi olmaları ise iyi bir fikirdir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Balık Erkeği İkizler Kadını İlişkisi Nasıl Olur? için yorumda bulun

    Balık Erkeği İkizler Kadını İlişkisi Nasıl Olur? için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Balık Erkeği İkizler Kadını İlişkisi Nasıl Olur? için ilk yorumu yapabilirsin.