Kova Erkeği Yengeç Kadını İlişkisi Nasıl Olur?

Kova erkeği ile yengeç kadını uyumu tamamen kova erkeğine bağlıdır. Yengeç kadınının özen ve çaba ile kurduğu yuvası her şeyden ve herkesten önemlidir. Onu, evin içinde çocukları ve eşi ile dünyanın en mutlu insanı olarak görmeniz mümkün. Bu nedenle kova erkeğinin bağlanma ve hesap verme korkusu, yengecin evliliğinde tehdit hissetmesine neden olacaktır. Son derece kırılgan bir yapıya sahip olan yengeç kadını, eşine de bir o kadar naif davranır. Aynı nezaketi kova erkeğinden de bekleyecektir. Yengeç kadını ile birlikte olmak için kova erkeğinin devamlı temkinli davranması gerekir.

Kova Erkeğinin Olumlu Yönleri

Kova erkeği, mesafeden hoşlanmayan bir erkektir. Bu nedenle kendisi de oldukça sıcakkanlıdır. İlk tanıştığı kişilerde bile hemen güven hissi uyandırabilir. Kova erkeği, bir kadın için sevgili, dost, arkadaş olacak yapıya sahiptir. Onun kişisel hayata saygısı sonsuzdur. Eşiniz dahi olsa sizin kendinize ait bir dünyanız olduğunu asla unutmaz. Sizden devamlı beklentileri yoktur. Kalp kırmak en büyük korkusudur. Bu nedenle hayır cevabını vermekten kaçınır. Merhamet sahibidir. Yardıma ihtiyacı olan herkese ilk koşan kişidir.

Yengeç Kadının Olumlu Yönleri

Kalbinin temizliği ile tanınan yengeç kadını, çevresindekiler tarafından saygı gören bir kadındır. Özellikle eşi ve çocukları onun için kendinden bile daha değerlidir. Evcimen bir yapıya sahiptir. Pek çok erkeğin aradığı, marifetli eş adaylarından biri olabilir. Evlenilecek en ideal kadınlar arasında yengeç kadınları da yer almaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Kova Erkeği Yengeç Kadını İlişkisi Nasıl Olur? için yorumda bulun

    Kova Erkeği Yengeç Kadını İlişkisi Nasıl Olur? için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Kova Erkeği Yengeç Kadını İlişkisi Nasıl Olur? için ilk yorumu yapabilirsin.