Balık Erkeği Koç Kadını İlişkisi Nasıl Olur?

Balık burcu erkekleri her daim lider olmaktan hoşlanan koç kadınları ile birlikte güzel vakit geçirebilir. Koç burcuna mensup olan kadınların cesur ve kendinden emin hareketleri balık erkekleri için oldukça çekici gelecektir.

Her iki burcun gezegenlerine bakıldığında ateş ve su gibi zıt olsalar da bir araya geldiklerinde zıt kutupların çekimine benzer şekilde birbirlerine bağlanma ihtimalleri yüksektir.

Koç burcu kadınları ilişkilerinde her daim aceleci ve dikkatsizdir. Balık ise sessizliği ve oturaklı tavırları ile koç burcunun bu dengesizliğini kolaylıkla kaldırabilecek olan nadir burçlardandır.

Koç burcuna mensup olan kadınlar düşünmek yerine hemen harekete geçmeyi severler. Bu da balık erkeklerini hareketlendirmenin güzel yollarından birisi olabilir. Ancak bazı durumlarda koç burcu kadınlarının bu özellikleri balık erkeklerini çileden çıkarabilir ve çift arasında ciddi problemlere de sebebiyet verebilir.

Balık Erkeği Koç Kadını Evlilik Uyumu

Ateş ve suyun zıtlığı gibi balık erkeği ile koç kadınının beraberliği de ilk bakışta zor gözükebilir. Ancak iki tarafında özverili davranması ve özellikle koç kadınının kendini dizginlemesi ile bu iki burcun insanı birbirlerine oldukça bağlı bir ilişki sürdürebilirler. Balık burcu erkeği ile koç kadınının evlenmesi durumunda cinsel hayatlarında da oldukça hareketli zamanlar geçirecekleri konusunda garanti verilebilmektedir.

İki burç da çocukları çok sevdiğinden evlendikten sonra kısa sürede çocuk sahibi olmaları kuvvetle muhtemeldir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Hakan Köse dedi ki:

    Balık erkeği en iyi oğlak kadını ile anlaşır. Nokta!