2017 Mayıs Ayı Balık Burcu Aşk Para Şans Yorumları

Koç Erkeği Oğlak Kadını İlişkisi Nasıl Olur?

Ocak 2017 Yengeç Burcu Aylık Yorumları

Yay Burcu Erkeğini Elde Tutmak

Balık Erkeği Terazi Kadını İlişkisi Nasıl Olur?

Burç Uyumu 28 Ocak, 16:55'de eklendi

Pek çok yerde kadınlığı temsil eden asil gezegen Venüs’ün yönettiği terazi burcu kadınları ile balık erkeklerinin ilişkisinin oldukça güzel ilişki türlerinden birisi olduğunu söylemek mümkündür.

Terazi burcu kadınları görgülü, ahlaklı ve elit denilebilecek insanlardır. Bu özellikleri ile balık burcu erkeklerini cezbetmesini iyi bilen teraziler, balık erkeklerinin hayallerindeki kadın profili olabilirler.

Terazi burcu hava elementine sahipken balıklar su gezegenindendir. Bu da iki çiftin birbirlerini anlamaya çalışmaları durumunda iyi bir beraberliklerinin olabileceğini bizlere gösterir.

Terazi burcu diğer burçlar arasındaki en sosyal burç olarak bilinmektedir ve balık burcunun evcimen karakteri karşısında bir miktar zorlanabilir.

Balık burcu erkekleri çoğu zaman yalnız yaşar ve bu yalnızlıklarından hoşlanırlar. Terazi kadınları ise etraflarında sürekli birilerinin olmasını ve her daim eğlenmeyi isterler. Bu farklılıklar balık ile terazinin ilişkisinde ilerleyen zamanlarda çeşitli problemlere sebebiyet verebilmektedir.

Terazi burcu elit bir burç olduğu için gittiği mekanları ve yediği yemekleri de özenle seçer. Yanında sürükleyeceği balık erkeği terazinin bu seçkinliğinden nasibini alarak kendini bambaşka bir dünyanın içinde bulabilir.

Balık Erkeği Terazi Kadını Evlilik Uyumu

Balık burcu erkekleri ile terazi burcuna mensup kadınların evlenmeleri durumunda ortalama bir evlilik hayatı sürdürecekleri söylenebilir. Terazinin gösterişli yaşamı iyi bir maddi durum gerektireceği için balık erkeğinin strese girmesine ve evinde mutsuz olmasına neden olabilir.

Yorumlar

Yazıya 1 yorum yapılmış. Sen de fikrini paylaş!

cemile taş 29 Eylül 2017

inşallah balığımla yaşadığım platonik sevdam iki yönlü bir aşk olur