Balık Erkeği Oğlak Kadını Uyumu – Anlaşır Mı?

Balık erkeği oğlak kadını uyumu, sık merak edilen uyum detaylarından biridir. İnatçı ve dediğim dedik halleri ile bilinen oğlak kadınları birçok erkeğin sınırlarını zorlayan karaktere sahiptirler.

Birkaç tartışma sonrasında pes ettirebilecek zorlukların yaşanmasına neden olan oğlaklar, ikili ilişkilerinde detaycı ve kontrol dışı tavırlar sergileyebilmektedirler. Bu gibi durumlarda onları bilen, sabırla ilişkiyi kontrol altında tutabilen bir partnerleri olması gerekmektedir.

Oğlak kadınının aksine balık burcu erkeği son derece sakin bir partnerdir. Tartışmalardan uzak kalmaya gayret eden, ilişkinin selameti için serinkanlı adımlar atan, olgun düşünerek bir sonraki hamleyi duruma göre belirleyen bir yapısı vardır.

Balık Erkeği Oğlak Kadını Uyumu

Balık burcu erkeği oğlak burcu kadını ilişkilerinde hem dostluğu hem de aşkı bir arada bulundurabilen nadir çiftlerdendir. Herkesle anlaşabilen ve sosyal ilişkiler konusunda oldukça dışa dönük bir karaktere sahip olan balık burcu bir kadının aradığı özgüvene sahiptir.

Araştırmayı ve öğrendiği her bilgiyi paylaşmayı sevdiği için balıkların ne denli kültürlü oldukları herkesçe bilinmektedir.

Oğlak kadınının, partnerinde aradığı en temel özelliklerden biri, girilen ortamlara yakışır tavırlar sergilemesidir. Kendisi nerede nasıl davranması gerektiğini iyi bildiği için partnerinden de aynı durumu beklemektedir.

Balık erkeği bu beklentiyi karşılayabilecek donanıma sahiptir. Kendini geliştiren ve her geçen gün besleyen balık erkeği, oğlak kadınını küçük düşürecek herhangi bir duruma neden olmayacaktır.

Balık Erkeği ile Oğlak Kadının Aşk Hayatı

Toprak elementine dâhil bir burç olan oğlak burcu ile su elementine dâhil olan balık burcu arasındaki ilişki pek kolay olmayacaktır. Çekişmeli, tartışmaların yoğun olduğu ve zaman zaman uç noktalara gelinen fırtınalı bir aşka hazır olunması gerekmektedir.

Balık erkeği ile oğlak kadını arasındaki ilişkinin temel dayanağı fedakârlıktır. Karşılıklı fedakârlık yapılmaması halinde ilişkinin devam edebilmesi gibi bir durum söz konusu olmayacaktır.

Başladığında şiddetli, yoğun duygularla başlayan aşk aynı şiddette tartışma ve öfke ile son bulabilmektedir. Dolayısıyla temel amaç, fedakârlığı elden bırakmamak ve orta yolu bulmak olmalıdır.

Balık Erkeği ile Oğlak Kadını Sevgili Olabilir mi?

Balık ile oğlak burcu aşk ve sevgi üzerine biraz çetrefilli bir sürece dâhil olurlar. Dolayısıyla bu süreci sağlıklı geçirmek çift için oldukça önemlidir. Oğlak kadınının devamlı plan yapması her şeyi kendi kontrolünde tutmak istemesi zaman zaman balık erkeğinin sıkılmasına neden olabilmektedir.

Balık erkeği ilişkide özgür olmayı ve özgür adımlarla ilerlemeyi tercih etmektedir. Oğlak kadınının kuralcı ve dediğim dedik olması, sevgili olma sürecinin zor geçmesine neden olabilmektedir.

İki burcun sevgili olma uyumu, arkadaş olma uyumundan düşüktür. Bu nedenle birbirinden çok hoşlanan ve gerçek bir aşk yaşamak isteyen çiftlerin, karşılıklı fikir alışverişinde bulunarak adım atması daha sağlıklı sonuçlar doğuracaktır.

Balık Erkeği ile Oğlak Kadını Anlaşabilir mi?

Oğlak kadını diğer toprak burçlarında da bulunan pratik düşünebilme donanımına sahiptir. Bu özelliği sayesinde balık erkeğini etkilemeyi başaracaktır. İlişkilerine başlarken anlaşıp anlaşmayacakları henüz ilk görüşmelerde belli olmaya başlayacaktır.

Balık erkeğinin bir kadında aradığı zarafet, ince fikirlilik, pratik ve hızlı adım atma yetenekleri oğlak burcunda mevcuttur.

Beklentileri karşılanan her erkek gibi balıklar da anlaşılması kolay erkekler olacaktır. Balık erkeklerinin damarına basılmadığı sürece anlaşmalarına herhangi bir engel bulunmamaktadır. Uyumsuz bir çift olmayan balık, oğlak ikilisi sınırları koruduğu sürece sorun yaşanmasına izin vermeyecektir.

Balık Erkeğinin Oğlak Kadınından Beklentileri

 • Balık burcu erkeği her şeyden önce anlayış bekleyen bir burçtur. Kadında sabrın temel nokta olduğunu düşünen balık erkekleri, anlayışlı kadınlara dayanamaz.
 • Her zaman sıcakkanlı kadınlara karşı zaafı olan balıklar, oğlaklardan da aynı şeyi beklemektedir. Sıcakkanlı, samimi ve güler yüzlü oğlak kadınının balık erkeğini etkilemesi yalnızca birkaç dakikasını alacaktır.
 • Sevgililik sürecinde de arkadaşlığı koruyabilen kadınları tercih eden balık erkekleri, oğlak kadınlarının bu özelliğini severler. Beklentileri, arkadaşlığın ilişki sürecinde de devamlılık göstermesidir.
 • Tertip ve düzen konusunda hassasiyeti olan balıklar, temiz ve bakımlı oğlakları tercih ederler. Evlerini temiz tutan, kendilerine özen gösteren, mutfaklarında devamlı yemek pişen kadınlar, balık erkeklerinin vazgeçilmezi olacaktır.

Oğlak Kadınlarının Balık Erkeklerinden Beklentileri

 • Çoğu zaman bağımsız hareket etmeyi tercih eden oğlak kadınları, balık erkeklerinden bu konuda anlayış beklemektedirler. Kız kıza çıkılan tatillere, şehir dışı seyahatlere izin verebilen bir erkek en büyük beklentileridir.
 • Sabırlı ve hoşgörülü balık erkeği, oğlak kadınının zaafını kolayca keşfedecektir. Çoğu zaman huzursuz ve inatçı olan oğlaklar, balıkların sabrı karşısında huzuru bulacaktır.
 • Eğlenceli zaman geçirmeyi seven erkeklerden hoşlanan oğlaklar, balıkların da bu şekilde olmasını beklemektedir. Birlikte yalnızca romantik anlar değil aynı zamanda keyifli oyunlar da oynayabilmeleri gerekmektedir.
 • Mantıklı, zor koşullara tahammülü yüksek, güçlü erkekleri tercih eden oğlak kadını balık erkeğinden de bunu istemektedir. Hayatına alacağı balığın her durumda omzuna yaslanabilmelidir.

Balık Erkeği ile Oğlak Kadının Ortak Özellikleri

Balık erkeği de oğlak kadını da ilişkilerinde cesarete önem verirler. Birlikte yapacakları bir yatırımdan çıkacakları yurt dışı seyahatine kadar her konuda atik olmaya özen gösterirler. Yanlarında kendilerine engel olacak, korkak bir partner olması her ikisinin de en son istediği şeydir.

Balık erkeği konuşmayı seven bir erkektir. Oğlak kadını da aynı şekilde hem konuşmayı hem de dinlemeyi çok sever. İkisinin bir araya geldiğinde birbirine anlatacak pek çok şeyi bulunacaktır. Bu detay birçok ortak noktalarının olduğunu kanıtlar niteliktedir.

Bir yanı hep çocuksu olan balık burcu aynı şekilde çocuksu bir kadın ile iyi anlaşacaktır. Şirinlikler, sevimli haller ve çocuksu zevkler çiftin birbirine daha çok bağlanmasını sağlayacaktır.

Balık Erkeği ile Oğlak Kadının İlişkisi Ne Kadar Sürer?

Balık burcu erkeği, uzun süreli ilişkilerin erkeğidir. Aradığı kadını bulduğuna inandığında asla kaçırmak istemez. Bu konuda yapamayacağı fedakârlık yoktur.
Artık mastürbasyon bıktınız mı? bayrampasa masaj escort bulmak için sokaklara düşmenize gerek yok. Sizler için en gerçek profilleri yayınladık.
Oğlak kadını ise aksine uzun süreli sevgililik sürecinden pek hoşlanmaz. Net bir karakteri olduğu için evlilik odaklı düşünür. Dolayısıyla evlilik teklifi almayacağı ilişkide çok fazla kalmaz.

Balık erkeği ile oğlak kadının ilişkisinin ne kadar süreceği biraz da çifte bağlıdır. Her çift aynı olmaz çünkü bazı çiftler, ellerinden gelenin fazlasını yaparak mutlu sona ulaşmayı başarır. Yıllar süren balık, oğlak ilişkileri olduğu gibi birkaç haftada son bulan ilişkiler de mevcuttur.

Balık Erkeği ile Oğlak Kadının İlişkisini Bitirecek Noktalar

Balık erkeği ile oğlak kadını bir yola baş koymuşlarsa onları bu yoldan alıkoyabilecek en önemli nokta başına buyruk davranmalarıdır. Kontrolcülük ve özgürlük bir arada asla yapamaz. Dolayısıyla iki kişiden birinin kontrolcü davranması diğerinin özgürlüğü konusunda ısrarcı olması ilişkinin bitmesi için yeterli olacaktır. Her iki burç da bu konuda üzerine düşeni yapmak zorundadır.

Balık Erkeği ile Oğlak Kadını İlişkisinde Nelere Dikkat Edilmeli?

Balık erkeği ile oğlak kadını ilişkisinde kişisel alanlara saygı gösterilmeli. Çiftler birbirinin özel hayatı olduğunu asla unutmamalı. Birbirini tamamlamaya özen göstermeli ve bu konuda son derece fedakâr olmalılar.

Evlilik ve aile hayatına adım atarken birbirilerini yıpratmamaya gayret göstermeliler. Bu sayede ilişkileri çok uzun süreli olacaktır. Aile adına atılacak her adıma birlikte karar vermeliler.

Balık erkeği de oğlak kadını da birbiri için düşünür, ilişkilerini her şeyin üstünde tutarlarsa uzun süreli ilişkinin tadını çıkarabilirler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

 1. Balık Erkeği Oğlak Kadını Uyumu Balık Erkeği Oğlak Kadını Uyumu – Anlaşır Mı? için yorumda bulun

  Balık Erkeği Oğlak Kadını Uyumu – Anlaşır Mı? için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Balık Erkeği Oğlak Kadını Uyumu – Anlaşır Mı? için ilk yorumu yapabilirsin.