Balık Erkeği Yengeç Kadını İlişkisi Nasıl Olur?

Her ikisi de su grubuna mensup olan balık burcu erkeği ile yengeç burcu kadınının ilişkisi burçlar evrenindeki en ideal ilişkilerden birisine örnek olarak verilebilmektedir.

Hem balık hem de yengeçlerin oldukça duygusal ve kırılgan olmaları birbirlerini rahatlıkla anlayabilmelerine olanak verecektir. Yengeç burcu insanları her daim aile ve ev ortamı özlemi çekerler. Balık burcu da aynı şekilde evcimen bir yapıya sahip olduğu için bu iki burcun evlerinde birlikte keyifli zaman geçirebilmeleri mümkündür.

Balıklar her an kendini ifade etme ihtiyacı hissederler. Karşılarındaki kişinin ise kendilerini anlayabilecek kapasitede insanlar olmalarını beklerler. Yengeçler balıkların bu ihtiyaçlarına rahatlıkla cevap verebilmektedir.

Karmaşık bir dünyanın içerisinde yengeç ile balık bir bütün olarak birbirleri için yaratıldıklarını düşünebilirler. Her iki taraf da stresten uzak durmak isteyen ve bu yüzden tartışmalardan sakınan kişilerdir. Bu durum mutlu ve huzurlu bir beraberlik geçirmelerine fırsat verir.

Göl veya deniz kıyısında yaşayabilecekleri bir ev, su grubunun her iki üyesine de sonsuz mutluluğun kapılarını aralayacaktır.

Balık Erkeği Yengeç Kadını Evlilik Uyumu

Balık erkeği ile yengeç kadınının evliliği kusuruz sayılabilecek kadar güzeldir. İki tarafta duygusal, kırılgan ve alçakgönüllüdür. Bu ilişkide tartışmaya çok nadir rastlanır ve pek çok konuda ortak paydada buluşmaları oldukça kolaydır. Yengeç burcu kadınları tutumlulukları ile bilinirler.

Balık erkekleri ise birikim yapmaktan keyif alırlar. Her iki burcun para konusundaki tavrı maddi açıdan rahat yaşamalarını sağlayacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Balık Erkeği Yengeç Kadını İlişkisi Nasıl Olur? için yorumda bulun

    Balık Erkeği Yengeç Kadını İlişkisi Nasıl Olur? için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Balık Erkeği Yengeç Kadını İlişkisi Nasıl Olur? için ilk yorumu yapabilirsin.