Eylül 2016 Aslan Burcu Yorumları

25 Nisan 2016 Boğa Burcu Günlük Yorum

Balık Burcu Erkeğinin Özellikleri

Başak Burcu Ocak 2018 Yorumları

Kova Erkeği Akrep Kadını İlişkisi Nasıl Olur?

Burç Uyumu 4 Şubat, 20:59'de eklendi

Akrep kadını ile kova erkeğinin ideal bir çift olması muhtemeldir. Ancak bunu sağlamak kadından çok erkeğin işidir. Çünkü bu iki burçtan zor olan akreptir. Birçok açıdan akrep kadınını elinde tutabilmek, onunla yaşayabilmek zordur. Keskin ve gergin bir havası vardır. Tartışmalarda, en az kendi kadar dişli bir eş ister. Ancak kova erkeğinin bu kadar dişli bir tartışmacı olduğu söylenemez. Daha çok huzur veren kadınları tercih eden kovalar için akrep kadını sorun teşkil edebilir. Onların,  vazgeçilmez olmasını sağlayan yönleri vardır ve bu yönleri keşfeden hiçbir erkek ondan kolay kolay ayrılamaz.

Kova Erkeğini Vazgeçilmez Kılan Özellikleri

Bir kadının, kova erkeğinden vazgeçememesinin temel nedeni samimiyetidir. Her ne yaşarsanız yaşayın her zaman yanınızdadır. Onunla eğlenebilir, ağlayabilir, aşk yaşayabilirsiniz. Her şeyden önce arkadaşınızdır. Bu nedenle kurulan bağ çok güçlü olacaktır. Kova erkeğinin, mükemmel bir eş olması karşısındaki bayana bağlıdır. Çünkü nabza göre şerbet verir. Farklı ve basit sebeplerden kadınları silip atabilir. Onun hayatında kalıcı olmak istiyorsanız asla hoşgörüyü elinizden bırakmamalısınız.

Akrep Kadınını Vazgeçilmez Kılan Özellikler

Akrep kadını, yaradılışı gereği vazgeçilmez bir kadındır. Onu tanıdıktan sonra zaten kalmamak imkânsızdır. Ancak vazgeçilmez olmasının temelinde ilişkilerini yönetme tarzı yatar. Bir erkeğin ne istediğini çok iyi bilir. Hemen her erkek için ideal bir eştir bununla beraber mükemmel bir anne olduğu da söylenebilir.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.