Başak Erkeği Aslan Kadını Uyumu

Aslan kadını için her şeyden önemli olan rahatlığıdır. Ve bu rahatlığını tehdit eden ne olursa olsun aslan kadını onu düşman kabul edecektir. İkilinin anlaşabilmesi için taraflardan birinin boyun eğmesi gerekir. Başak erkeği de aslan kadını da boyun eğebilecek türden insanlar değildir. Bu iki burç, bir araya geldiğinde her şeyin yolunda gitmesi oldukça zordur. Bu nedenle ya otorite mücadelesinden kaçacaklar ya da ayrılacaklar. Nitekim tercih edilen genellikle ayrılık olur. Başak burcu erkeğinin kontrol hastalığı, aslan kadını için tahammül edilemez bir huydur. Bu iki güçlü burcu ya fırtınalı bir aşk bekleyecek ya da her şey başlamadan bitecek.

Başak Erkeğinin Beklentileri

Eşinden her şeyden önce güven bekleyen başak erkeği, bunu kazanana kadar asla hiçbir kapısını kadını için aralamaz. Güven duyduğu an eşini mutlu edecek her yolu muhakkak dener. Bunun dışında bir diğer beklentisi de kendisine düzen ve disiplin konusunda ayak uydurulmasıdır ki pek çok kadın düzenli yaşar ancak sıkıntıya gelemez.

Aslan Kadının Beklentileri

Aslan kadını, erkeğinden devamlı ilgi bekleyen ve bir o kadar da sadakat isteyen bir burçtur. Kendisi sadakatinden asla şüphe ettirmez ve eşinden de bunu bekler. Aslan kadınının hayallerini süsleyen erkek yumuşak başlı ve ılımlı olmalıdır. Onunla otorite savaşı yaşamamalı, eşine sonsuz bir güvenle bağlanmalıdır.  Bunlarla birlikte sırtını yasladığı bir erkek için tüm dünyayı karşısına alabilecek bir kadındır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Başak Erkeği Aslan Kadını Uyumu için yorumda bulun

    Başak Erkeği Aslan Kadını Uyumu için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Başak Erkeği Aslan Kadını Uyumu için ilk yorumu yapabilirsin.