Başak Erkeği Boğa Kadını İlişkisi Nasıl Olur?

Başak erkeği,  keskin bir zekâ ve tedbirli atılan adımlarla ilişkisini en sağlıklı yaşayan burçlardan biridir. Yapısı gereği devamlı mükemmeli araması, başak erkeğini daima mücadele etmeye yöneltir. İlişki temelini güvene oturtan başak burcu erkeği için eşinin dürüstlüğü her şeyden daha önemlidir.

Başak Erkeğinin Nitelikleri

İş hayatında herkesi çalışkanlığıyla şaşırtmayı başaran başak burcu erkeği, sosyal hayatında da bir o kadar sevilir. Bununla beraber hayata bakış açısı pek çok insana da ters gelir. Disiplin ve azim başak burcunun temelini oluşturur. Eğer tembel ve çalışmaya gayret etmeyen bir insansanız uzak durmanız gereken ilk burç başak burcudur. Başak erkeğinin evine sadakati ve eşine her şeyden çok değer vermesi iyi bir eş olacağının kanıtıdır. Bununla birlikte kibirli görünen yapısı nedeniyle sık sık yanlış anlaşılması da kaçınılmazdır.

Başak Erkeği ve Boğa Kadını Uyumu

Aşk hayatını doludizgin yaşamayı seven boğa kadınının başak erkeğine rast gelmesi büyük bir şanstır. Her iki burcun da benzer beklentiler içinde olan toprak burcu olduğu unutulmamalıdır. Bu nedenle başak burcu erkeğini idare etme konusunda boğa kadını başarılı olacaktır. Başak erkeğine âşık olan boğa kadınının yapması gereken en büyük iş sabretmektir. Başak erkeği,  kadınına zamanla güvendikten sonra kapılarını tek tek açacak bir burçtur. Bu nedenle güvenini kazanıp da gözüne girdikten sonra boğa burcu kadını hayatının erkeğini kazanmış olacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Başak Erkeği Boğa Kadını İlişkisi Nasıl Olur? için yorumda bulun

    Başak Erkeği Boğa Kadını İlişkisi Nasıl Olur? için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Başak Erkeği Boğa Kadını İlişkisi Nasıl Olur? için ilk yorumu yapabilirsin.