Başak Erkeği İkizler Kadını Uyumu – Anlaşabilir Mi?

Başak burcu erkeği kendini enerjisiyle her yerde rahatça gösterebilen bir yapıya sahiptir. Özellikle bayanların bulunduğu yerlerde, en karizmatik görünen erkekler arasında muhakkak başak burcu erkeği de yerini alır. Hem giyinişine hem de dilinden dökülecek sözlere ekstra özen gösterir.

Başak Erkeğinin Yapısı

Kendine bakmayı seven başak burcu erkeğinin en temel özelliği karizmasıdır. Her başak erkeği yakışıklıdır denilemez ama her başak erkeği karizmatiktir.

Güldükleri her konu zekâlarının ışıltısını taşır. Bununla beraber ağızlarından dökülenler de bir o kadar isabetlidir. Başak burcunun en korkulan yanlarından biri, elbette sert eleştirileridir.

Başak burcu erkeği yalnızca çevresindekileri değil kendini de aynı acımasızlıkla eleştirebilen bir burçtur. Bu nedenle eleştirilerini kaldırabilmek ve onu anlamak gerekir.

Başak Burcu Erkek ve İkizler Kadını

Başak burcu erkeği ile ikizler kadınının uyumu hakkında pek de olumlu cümleler kurulamaz. Başak erkeği düzene ve istikrara ne kadar düşkünse ikizler kadını da değişime ve dengesiz yapıya o kadar alışkındır.

Devamlı değişen ve dengesiz bir ruh hali içinde olan ikizler kadınının bir anının bir anına uymaması başak erkeğini rahatsız eder.

Hayatın sıradanlığını tercih eden ve her günü aynı olsa dahi şikâyet etmeyen bir burç olan başağın aksine ikizler hayatın her rengini görmek ister. Bu nedenle başak burcu erkeğinin sıradanlığı ikizler burcu kadınını sıkabilir.

Başak Erkeği İkizler Kadını Uyumu

Başak ve ikizler burcu yeryüzünde birbirinden farklı en temel iki burçtur. Başak burcu, genel olarak diğer burçlardan farklıdır. Katı kuralları ve prensipleri vardır. Kurallarına uyulmaması halinde kontrolden çıkıp karşısındaki kişinin kalbini ağır şekilde kırabilmektedir.

İkizler burcu ise dünya üzerinde en vurdumduymaz burçlardan biridir. Kuralları asla umursamayan ve elinden geldiğince ihlal eden bir karaktere sahiptir.

Başak erkeği ile ikizler kadını bir araya geldiğinde aralarında anlaşması zor bir çekim kendini gösterecektir. Tamamıyla zıt karakter çekimi olan bu tablo, şiddetli bir aşkın habercisi olabilir. İkisi arasındaki uyum, ekstra çaba gerektirse de tecrübe etmeye değer bir aşka sebebiyet verecektir.

Başak Erkeği ile İkizler Kadını Aşk Hayatı

Başak erkeği aşk hayatı çalkantılı olan bir erkek değildir. Bir kişiyle bir ömür geçirme kuralı üzerine kuruludur. Sıkılgan ve daldan dala konan bir yapısı yoktur. Dolayısıyla gerçekten sevdiğinde uzun süreli ilişkilerin vazgeçilmezi olabilecektir.

İkizler kadınının aşk hayatı ise başak erkeğinin aksine şenlik içinde geçmektedir. İlgisini çeken erkeklere meyilli olduğu için çapkınlıkları ile ünlendiği söylenebilmektedir. Başak erkeği ile bir araya gelmeye karar veren ikizler kadını bu alışkanlığını terk etmek zorundadır.

Başak erkeği, oturaklı ve sakin bir aşk hayatı hayali kurmaktadır. Dolayısıyla ikisinin karşılıklı değerlendirme yaparak bu aşka adım atması daha sağlıklı olacaktır.

Başak Erkeği ile İkizler Kadını Anlaşabilir mi?

Başak erkeği ile ikizler kadını anlaşabilir mi sorusunun cevabı belirsizdir. Bunun nedeni her çiftin farklı bir aşk yaşantısına sahip olmasıdır. Soruya verilebilecek en genel cevap ise zor olduğudur.

Anlaşması en zor olan burçlar listesinde yer aldıkları bilinen bir gerçektir. Dolayısıyla başak erkeğinin de ikizler kadınının da bunu bilmesi çok önemli bir noktadır.

Başak ile ikizlerin anlaşabilmesi için başağın kurallarını esnetmesi daha anlayışlı olması gerekmektedir. Biraz alttan almayı öğrenmesi ve iş paylaşımına sıcak bakması önemlidir.

İkizler ise anlaşabilmek için biraz daha sorumluluk sahibi olmalıdır. İlişkisinin, partnerinin, ailesinin sorumluluğunu alıp evinin düzenini kontrol altında tutmalıdır.

Başak Erkeğinin İkizler Kadınından Beklentileri

 • Başak erkeği ikizler kadını aşkı çekişmeli, beklentilerin yüksek olduğu bir aşktır. Başak erkeği bu konuda ikizler kadınından ağırdan almasını bekleyecektir.
 • Sakin bir ilişki hayali kuran başaklar, partnerlerinden dingin ve huzur verici tavırlar sergilemesini beklemektedir.
 • İkizlerin aksine başaklar çok çalışmayı sevdikleri için bu konuda ekstra anlayış beklentisi içine girmektedirler.
 • Güven veren kadınları tercih eden başak erkeği, ikizler kadınından da aynı şeyi beklemektedir.
 • Hayatının düzen dâhilinde gitmemesi, başakların gerilmesi için yeterlidir. İkizler kadını bu düzeni devamlı korumalıdır.
 • Emrivakilerden, habersiz misafirlerden, davetsiz gidilen ortamlardan hiç hoşlanmayan başak erkeği partnerinin bu konuda istediği gibi adımlar atmasını beklemektedir.

İkizler Kadınının Başak Erkeğinden Beklentileri

 • Başak burcu ile ikizler burcu anlaşabilir mi sorusu ikizlerin de devamlı aklında yer etmektedir. Anlaşabilmeleri için ikizler kadını, başak erkeğinin bazı beklentilere cevap vermesini istemektedir.
 • Hayattan zevk alma konusunda biraz yoksun olan başaklar, ikizler için cesur adımlar atmalıdır. Bu sayede hayatın nabzını birlikte yakalamaları mümkün olabilir.
 • Kontrol mekanizması çok güçlü olan başak erkeği, ikizler kadınını biraz serbest bırakmalıdır. Özgürlüğüne düşkün olan ikizler kadını en büyük beklentisinin bu olduğunu sık sık dile getirmektedir.
 • Kıyafet, makyaj ve arkadaşlar konusunda karşısındakine sıfır tolerans tanıyan ikizler kadını, partnerinden bu konuda anlayışlı olmasını beklemektedir.
 • Çılgın sürprizlerin kadını olan ikizler, sevgilisinden bu tarz sürprizler görmeyi çok istemektedir.

Başak Erkeği ile İkizler Kadınının Ortak Özellikleri  

Başak erkeği ile ikizler kadınının ortak özelliği nerede nasıl davranılması gerektiğini bilmeleridir. Her ikisi de girdiği ortamda gözleri üzerine toplamayı başarmaktadır. Çift olarak katıldıkları her mekânda kıskanılmakta ve örnek alınmaktadırlar.

Bakımlı, temiz ve titiz olan ikizler kadını gibi başak erkeği de dış görünüşüne çok özen gösterir. İnsanlarda oluşturduğu izlenim, başak erkeği için çok önemlidir.

İnsanlarla sohbet edecek konusu asla bitmeyen başak erkeği, ikizler kadını gibi kültürlü bir karaktere sahiptir. Kendini anlatmasına gerek kalmadan bilgi, tevazu ve elitliği ile gözde olmayı başarabilmektedir.

İkizler kadını ise zarafeti ve herkesten farklı olması ile ilgiyi üzerine çekmektedir. Çift olarak birbirlerini tamamladıkları noktalar olduğunu söylemek doğru olacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

 1. Başak Erkeği İkizler Kadını Uyumu Başak Erkeği İkizler Kadını Uyumu – Anlaşabilir Mi? için yorumda bulun

  Başak Erkeği İkizler Kadını Uyumu – Anlaşabilir Mi? için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Başak Erkeği İkizler Kadını Uyumu – Anlaşabilir Mi? için ilk yorumu yapabilirsin.