Başak Erkeği Koç Kadını Uyumu – Anlaşırlar Mı?

Birçok kadın tarafından ısrarla aranan erkek profili, başak burcu erkeğinin profiline uygundur. Çalışkanlığı, dürüstlüğü ve en önemlisi de mükemmel bir eş olması yönüyle tercih edilebilecek en uygun erkek modelidir.

Başak Erkeğinin Özellikleri

Küçük olan her ayrıntıya, hayatında çok büyük yer veren başak erkeği mükemmeliyetçi bir yapıya sahiptir. Onunla anlaşabilmek için detayları düşünebilmek gerekir.

Başak erkeği, kültürlü, zeki ve bir o kadar da marifetli bayanları tercih eder. Bu nedenle burcu başak olan bir erkek arkadaş isteyen hanımların on parmağında on marifet olması gerekir.

Sert eleştirileriyle tanınan başak burcu, aynı zamanda en keskin düzen kurallarına dahi ayak uydurabilir. Başak burcu erkeğinden eleştiri aldıysanız bu sizi üzmemeli. Çünkü söylediği hiçbir yorumda art niyet yoktur. Yalnızca sivri bir dile sahiptir.

Başak Burcu Erkeği ile Koç Burcu Kadını Arasındaki Uyum

İlişkilerinde daha çok güveni esas alan başak burcu erkeği, koç kadınını mutlu etmek için her türlü seçeneği zorlayacaktır. Mesele âşık olduğu kadın olduğunda elinden geleni yapabilen başak erkeği, aynı zamanda koç kadınının neşesine ve samimiyetine hayran olacaktır.

Koç kadınının sevdiğinde tam anlamıyla sevmesi birçok erkek için paha biçilemezdir. Ancak o sevemezse bir daha gözüne girmek imkânsızdır. Başak erkeği, ilk gördüğü anda koç kadınına kendini sevdirmeyi başarırsa bundan sonraki her adımda koç kadını yanı başında olacaktır.

Koç kadını başak erkeği uyumu dikkat çeken bir uyumdur. Birçok açıdan birbirinden farklı olan bu iki burç ortak noktalarda bir araya geldiklerinde inanılmaz bir ahenk elde edebilirler.

Çevrelerinde bulunan kişilerin ilgisini çekecek, örnek bir çift olarak nitelendirilirler. İkisi arasındaki uyumu korumak, koç kadınını biraz zorlasa da zaman içinde verdiğinin daha fazlasını aldığını gördüğünde, koçtan mutlusu olmayacaktır.

Başak Burcu Erkeği ile Koç Burcu Kadının Aşk Hayatı

Başak burcu erkeği ile kova burcu kadınının aşk hayatı biraz çalkantılı geçecektir.

Flört ve sevgili olma döneminden pek hoşlanmayan başaklar, evliliğe giden en kestirme yolu tercih ederler. Dolayısıyla seçici davranıp olursa olur, olmazsa bitsin anlayışına sahiptirler. Bir başak erkeği ile arka arkaya 5 kez görüşmüşseniz sizi beğenmiş demektir.

Koç kadınları, başak erkeklerine ilgi duyarlar çünkü aradıkları pek çok kritere sahiptirler. Aşkı derinde yaşamaları, sakin ve soğukkanlı olmaları, sahiplenmeleri ve evlilik konusunda net tavırlar sergilemeleri aşkın tadını çıkarmalarını sağlamaktadır.

Başak erkeği için çılgın bir âşık demek çok doğru olmaz fakat koç kadını çılgın bir âşıktır. Erkeği bu konuda tamamlayacak ve aşkı istedikleri gibi yaşamalarını sağlayacaktır.

Başak Burcu Erkeği ile Koç Burcu Kadını Anlaşabilir mi?

Burçların aşk uyumu testi yapıldığında koç ve başak için çıkan oran pek tatmin edici olmamaktadır. İkisi arasında temel bazı problemler vardır ve bu problemleri aşmak neredeyse imkânsızdır. Her şeyden önce dağınık bir kadın olan koç, başak erkeğini bu yönüyle çıldırtır.

Bekârlığında dahi evinde düzen eksik olmayan başak erkekleri, koç kadınlarıyla evlendikten sonra düzen saplantısını yaşarlar. Eşyaların yerini değiştirme, kaybetme,  aranan hiçbir şeyi bulamama sorunu çiftin uzun uzun tartışmasına neden olabilir.

Her şey yolunda olduğunda başak erkeği ile anlaşmak mümkündür fakat her şeyin yolunda olması için evin düzenli olması, günlük plana harfiyen uygulanması ve ortada herhangi bir sorunun bulunmaması gerekmektedir.

Başak Erkeğinin Koç Kadınından Beklentileri

 • Başak erkeğinin koç kadınından beklentisi sadakattir. Sadık olmayan burçlardan itinayla uzak kalan başaklar, ilişkilerini riske atmaktan hoşlanmazlar.
 • Mükemmel eş örneği sergileyen bayanlara öncelik tanıyan başak erkekleri, koç kadınlarının kusursuz olmalarını amaç edinir.
 • Günün belli saatlerinde kendisi ile ilgilenen kadınlara zaafı olan başak; mesaj atan, arayıp soran ve ilgisini eksik etmeyen koç kadınına olumlu yaklaşacaktır.
 • Pozitif bakış açısına sahip olan koç kadını, başak erkeğinin bu yönüyle beklentisini karşılayacaktır.
 • Kadından iyi giyinim, şık aksesuar, bakımlı saç ve makyaj bekleyen başak erkeği koç kadınında bu beklentisini bulabilecektir.

Koç Kadının Başak Erkeğinden Beklentileri

 • Bir erkekte çalışkanlık arayan koç kadını, başak erkeğinde bu beklentisine karşılık bulabilecektir.
 • Sahip olunma ve korunma içgüdüsü yüksek olan koç kadınları beklentilerine cevap olarak başak erkekleri ile birlikte olabilir.
 • Koç başak uyumu koç kadınının beklentilerinin karşılanması ile sağlanacaktır. Başak erkeği samimiyeti, kalpten sevmesi ve gösterişten uzak olması ile bu beklentiye cevap bulabilecektir.
 • Erkekten zekâ içeren konuşmalar, hal hareketler bekleyen koç burcu kadını başak erkeğinde bu aradığını bulabilir.

Başak Burcu Erkeği ile Koç Burcu Kadını Ortak Özellikleri

Başak burcu erkeği ile koç burcu kadını ortak noktada kesişebilen burçlardır. Her ikisinin de çalışkan bir yaradılışa sahip olması birbirilerini anlamalarını kolaylaştırmaktadır. İkisi de günü planlayan, verimli geçiren ve çalışma hayatında başarılı olan insanlardır.

Koç burcu, işkolik bir erkeği anlayabilen nadir burçlardan biridir. Dolayısıyla bu noktada anlaşmaları çok da zor olmayacaktır. Bir başka ortak noktaları ise yersiz hareketlerden sakınmalarıdır. Birbirilerini insan içinde asla küçük düşürmeyen, seviyeli ve oturaklı bir çift olmaları mümkündür.

Başak Erkeği ile Koç Kadını İlişkisi Uzun Ömürlü Olur mu?

Başak erkeği ile anlaşabilmek çok zordur. Birçok kadın henüz evlilik yolundayken pes ederek ilişkiyi sonlandırma kararı almaktadır. Anlaşılması, tanıması zor bir erkek olan başağı kolayca tanıyan nadir burçlardan biri de koçtur.

Koç kadını inadı ile başak erkeğini doğru noktaya getirmeyi başarabilir. Sık sık baskın çıkması ve mantıklı adımlar atması, ilişkilerinin uzun yıllar sürmesine yardımcı olacaktır. Koç kadını, başak erkeğinden en hızlı evlilik teklifi alan kadınlar arasında yer almaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

 1. yağmur dedi ki:

  bir başak erkeğine aşık oldum. Oda bana aşık. Burada yazanlar pozitif düşünmeme neden oldu.