Boğa Erkeği Balık Kadını İlişkisi Nasıl Olur?

Balık kadını olumlu ve duygusalı tavrı ile boğa erkeğinin dikkatini çeker. Boğa erkeğinin inadını ve keskin fikirlerini alttan almayı iyi bileceğinden ilişkinin ömrü de uzun olabilir. Balık kadını boğa erkeğini ilgili tavrı ile sarıp sarmalarken boğmamaya dikkat etmelidir.

Boğa Erkeği Balık Kadını İlişkisi

Boğa erkeği ile balık kadının ilişkisi uzun soluklu olur. Birbirine uyum sağlayan çift neşeli muhabbetler edebilir ve birçok ortak noktaları bulunmaktadır. Balık da boğa da bu ilişkide kendini bulmakta geç kalmazlar. Balık kadının yardımseverliği boğa erkeğinin bilgeliği ve sevecenliği ile pekişerek ortaya güzel bir uyum çıkarır.

Boğa Erkeği Balık Kadını Evliliği

Boğa sadakati ve güvenilirliği ile balık kadını için uygun bir liman gibidir. Duygusal ve kırılgan balık kendini boğa erkeğinin yanında güvende mutlu hisseder. İkilinin evliliği uzun ve sağlıklı olacaktır.

Boğa Erkeği Balık Kadını Aşk Uyumu

Boğa erkeği balık kadının aradığı erkektir. Sevgi dolu kalbi ile boğa erkeğini kolları arasında tutup hiç bırakmak istemeyecektir. Boğa erkeği ise hassasiyetlerini anlayan bir kadınla birlikte olmanın huzurunu hisseder.

Boğa Erkeği Balık Kadını Cinsellik

Cinsel anlamda da balık, boğa erkeğinin istediği sıcaklığı ve tutkuyu ona verecektir. Boğanın coşkulu tavrı karşısında bazen çekingen kalsa da duygusal ve mental uyumları sayesinde yatakta da birbirlerini mutlu etmenin yolunu bulurlar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Boğa Erkeği Balık Kadını İlişkisi Nasıl Olur? için yorumda bulun

    Boğa Erkeği Balık Kadını İlişkisi Nasıl Olur? için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Boğa Erkeği Balık Kadını İlişkisi Nasıl Olur? için ilk yorumu yapabilirsin.