Oğlak Burcu Mart 2018 Yorumları

Aslan Burcu Kadınının Özellikleri Nelerdir?

Oğlak Kadını Nasıl Geri Döner?

İkizler Burcu Kadınının Özellikleri Nelerdir?

Boğa Erkeği Başak Kadını İlişkisi Nasıl Olur?

Burç Uyumu 4 Mayıs, 11:26'de eklendi

Başak kadını titiz ve plancıdır. Hayatı ince ayrıntıları ile yaşamayı sever. Kariyeri başak kadını için oldukça önemlidir. Bunun yanı sıra toplumsal değerlere karşı hassastır. Toprak grubu burçları olarak başak kadını ve boğa erkeğinin anlaşma ihtimali de bu nedenlerle yüksektir.

Boğa Erkeği Başak Kadını İlişkisi

Boğa erkeği ve başak kadını arasında seviyeli ve düzenli bir ilişki yaşanır. Boğanın sanatsal bakış açısı ve hırsı başağın planlı hayat tarzı ile üst seviyelere taşınabilir. Başak kadını boğa erkeğinin tamamlar ve toparlar. Ancak ikili arasında bir yönetim savaşı olması da mümkündür. Başak kadının müdahaleci ve ayrıntıcı tavrı boğa erkeğinin boğulmasına ve sıkılmasına neden olabilir.

Boğa Erkeği Başak Kadını Evliliği

Boğa erkeği ve başak kadınının düzenli bir evlilik hayatı olur. Derin sohbetler ve eğlenceli faaliyetlerde bulunarak hayatın renklerini kendilerine göre yaşayabilirler. Boğa erkeğinin inat etmesi durumunda başak kadını akıllı tavrı ile onu alttan alarak istediğini yaptırmasını bilir. Bu durum da evliliğin süresini uzatacak bir etken oluşturur.

Boğa Erkeği Başak Kadını Aşk Uyumu

Aynı grupta yer alan bu iki burç birbirine oldukça uyumludur. Hayatı uçlarda yaşamasalar bile boğa ve başak birlikte çok mutlu olabilirler.

Boğa Erkeği Başak Kadını Cinsellik

Başak kadını eğer istekleri konusunda açık olursa boğa erkeği ile yatakta mutluluğu yakalayabilir.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.