Boğa Erkeği Boğa Kadını İlişkisi Nasıl Olur?

Boğa kadını boğa erkeği kadar sakin ve güvenilirdir. İlişkilere büyük önem verir. Bir ilişkiden en önemli beklentisi sadakattir. Kendisi de ilişki içerisinde sadık ve özverili davranır. Sanata ve güzelliğe çok düşkündür. Amacı lükse ve çok paraya ulaşmak olduğu için boğa erkeği ile aynı hedeflere sahip olduğu söylenebilir.

Boğa Erkeği Boğa Kadını İlişkisi

Boğa kadını ve erkeği iyi anlaşır. Genellikle evde vakit geçirmeyi seven boğalar ilişkileri içerisinde de uyum içerisinde olurlar. Birlikte sanat üzerine uzun uzadıya konuşabilir, yemek yapıp yiyerek eğlenebilirler. Paylaşacak fazlaca ortak noktaları bulunur. Boğa kadını boğa erkeğini her yönüyle tatmin edebilir.

Boğa Erkeği Boğa Kadını Evliliği

Boğa erkeği de kadını da evliliğe büyük önem verirler. İlişkide bağlılık ikisinin de mottosudur. Seven bir boğa partnerini aldatmayı aklından bile geçirmez. Bu nedenle boğa erkeği ve kadının evliliği de sadakatli ve mutlu bir evlilik olacaktır.

Boğa Erkeği Boğa Kadını Aşk Uyumu

Boğa kadını boğa erkeği için en uygun eşlerden biridir. Benzerlikleri nedeni ile aralarındaki uyum en üst düzeydedir. Birbirlerini anlarlar. Aralarındaki tek sorun boğaların genelde vazgeçmediği inattır. Eğer iki boğa birbirine inat ederlerse sorun asla sonuca ulaşılamayabilir.

Boğa Erkeği Boğa Kadını Cinsellik

Boğalar cinselliğe çok düşkündür. Cinsellikte duygusal bağa da büyük önem veren iki boğa yatakta da aradığını bulacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Boğa Erkeği Boğa Kadını İlişkisi Nasıl Olur? için yorumda bulun

    Boğa Erkeği Boğa Kadını İlişkisi Nasıl Olur? için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Boğa Erkeği Boğa Kadını İlişkisi Nasıl Olur? için ilk yorumu yapabilirsin.