8 Mayıs Akrep Burcu Yorumu

Ocak 2017 Yengeç Burcu Aylık Yorumları

Oğlak Burcu Ekim 2016 Aşk Şans Para İş Eğitim Yorumları

Akrep Erkeği Terazi Kadını İlişkisi Nasıl Olur?

Boğa Erkeği İkizler Kadını İlişkisi Nasıl Olur?

Burç Uyumu 6 Mayıs, 00:52'de eklendi

İkizler kadını neşeli ve oldukça hareketli bir tiptir. İnsanlarla tanışmayı yeni dünyalar keşfetmeyi sever. Kesin kararlar vermekten kaçınır ve ruh hali belli aralıklarla değişiklik gösterebilir. Bu durum ise sakin ve kararlı boğa erkeğini çileden çıkarabilir.

Boğa Erkeği İkizler Kadını İlişkisi

İkizler ile boğanın bir ilişki içerisinde bulunmak için fazlaca özveride bulunması gerekir. Boğa erkeği ikizler kadınına ayak uydurmaya; ikizler kadını ise boğa erkeğinin ilişkiden beklentilerini karşılamaya çalışırsa ilişkileri sağlıklı yürüyebilir. Aksi takdirde ikizler ve boğa sıkça kavga edecek ve kısa sürede birbirinden soğuyacaktır.

Boğa Erkeği İkizler Kadını Evliliği

Boğa erkeğinin ilişkiden en önemli beklentisi sadakattir. İkizler ise değişken ruh hali nedeniyle başka insanlardan hoşlanmaya meyillidir. Ancak hayatının aşkını bulduğuna inanan bir ikizler sadakat gösterir. Bu nedenle boğa erkeği ve ikizler kadının evliliği yine kişilerin hayata bakış açısıyla birlikte değişebilir.

Boğa Erkeği İkizler Kadını Aşk Uyumu

Boğa ve ikizler bir parça özveri sonucunda yüksek bir uyuma sahip olabilirler. Ancak bu zor elde edilecek bir durumdur. Boğanın inadı ikizlerin gri ve ayrıntılı dünyasında sorun yaratırken, ikizler kadının hareketli ve coşku dolu tavrı boğa erkeğinin yorulmasına neden olabilir.

Boğa Erkeği İkizler Kadını Cinsellik

İkizler kadını cinselliğe büyük önem gösterir. Ancak boğa erkeğinin arzuladığı kadar romantik olamayabilir. Bu da seks yaşamında bazı sorunlara neden olacaktır.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.