Boğa Erkeği Koç Kadını İlişkisi Nasıl Olur?

Boğa erkeği Koç kadını ilişkisi nasıl olur? Boğa erkeği koç kadını için ideal sevgili midir? Koç kadını boğa erkeğini mutlu edebilir mi?

Boğa erkeği oldukça güvenilirdir. Aynı zamanda stabil ve inatçıdır. Koç kadını ise riski sever ve değişkenlik gösterebilir. Bunun yanı sıra koç da en az boğa kadar inatçıdır. Müdahalelere tahammülü yoktur.

Boğa Erkeği Koç Kadını İlişkisi

Boğa erkeği koç kadının hareketli ve heyecanlı yapısına alışamaz. Koç sürekli bir devinim içinde olmak isterken boğa konumunu bozmamak için elinden geleni yapar. Evcimendir ve eğlence anlayışı sanata dayalıdır. Koç ise gezmeyi, sosyalleşmeyi egzersiz yapmayı sever. Hayat tarzları tamamen farklı olduğu için boğa ve koçun ilişkisi zor ilerleyecektir.

Boğa Erkeği Koç Kadını Evliliği

Boğa erkeği koç kadınına karşı güven sorunu yaşayabilir. Koç ise boğanın sabırlı ve durağan tavrından sıkılacaktır. Koç boğayı aldatabilir veya aniden hayatından çıkarabilir.  Bu nedenle evliliğin temelleri de sağlam atılamaz.

Boğa Erkeği Koç Kadını Aşk Uyumu

Boğa erkeği ve koç kadını arasındaki uyum neredeyse sıfırdır. Birbirine hiç benzemeyen ve birbirini tamamlayamayan iki ayrı insan olarak aşk yaşantıları oldukça sıkıntılı olacaktır.

Boğa Erkeği Koç Kadını Cinsellik

Boğa erkeği cinselliğe duygusallık karıştırmayı sever. Koç için ise seks tamamen bedensel bir aktivitedir. Buna bağlı olarak anlaşmazlıklar yaşanabilir. Ancak boğa erkeği için koç kadının dayanılmaz bir cazibeye sahip olduğunu da unutmamak gerekir. Bu ikilinin belki de iyi anlaşabileceği yegane yer yataktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Nargiz dedi ki:

    Boga ile koç kadini hakinda guzel anlatmissiniz ))