Boğa Erkeği Kova Kadını İlişkisi Nasıl Olur?

Boğa erkeği kova kadını burç uyumu nasıldır? Boğa ve kova sevgili olursa mutlu olabilirler mi?

Kova kadınının dediğim dedik ve bireysel tavrı boğa erkeğini rahatsız edebilir. Kova kadını duygusallıktan uzak bir yapıya sahip keskin zekası ve analitik düşünme yeteneği nedeni ile boğa erkeğinin duygusal ve sanatsal bakış açısını anlamakta zorluk çekeceğinden boğa erkeği ve kova kadını arasında yaşanacak bir ilişkinin sonuçları fazlaca olumlu olmayabilir.

Boğa Erkeği Kova Kadını İlişkisi

Boğa erkeği ve kova kadını arasındaki ilişki zorlu bir ilişki olur. Fazla ortak noktası bulunmayan bu iki burç anlaşmak konusunda sıkıntı çekebilirler. Zira hayata bambaşka gözler ile bakarlar.

Boğa Erkeği Kova Kadını Evliliği

Boğa erkeğinin evlilik için kova kadınını seçmesi oldukça düşük bir ihtimaldir. Kova kadını da özgürlüğünden vazgeçip boğa ile evlenmeyi istemeyecektir. Eğer evlilik gerçekleşmişse tarafların özveri ile davranarak birbirlerine anlayış göstermeleri ve empati yapmaları evliliğin süresini uzatabilir.

Boğa Erkeği Kova Kadını Aşk Uyumu

Kısa süreli bir ilişki için kova ve boğa uyumu yakalayabilir. Ancak uzun vadede aralarında kişisel farklılıklar nedeni ile uyum yakalamak oldukça zorludur. Bu nedenle kova kadını boğa erkeğini alttan almak zorunda kalabilir. Boğa erkeğinin de kendine dair bazı alışkanlıklarından vazgeçmesi gerekmektedir.

Boğa Erkeği Kova Kadını Cinsellik

Boğanın yataktaki duygusal ve yoğun ihtiyaçları kova kadını tarafından karşılanamaz. Kova kadını ilişkiye daha mantıksal ve bedensel bir açıdan bakar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. mehmet dedi ki:

    tesekkürler