2016 Haziran Ayı Boğa Burç Yorumları

20 Nisan 2016 Koç Burcu Yorumları

Aslan Erkeği Balık Kadını Uyumu

2019 Akrep Burcu Yorumları – Aşk, Para, Şans ve İş

Boğa Erkeği Yay Kadını İlişkisi Nasıl Olur?

Burç Uyumu 7 Mayıs, 14:45'de eklendi

Boğa erkeği ve yay kadını yayın sosyalliği ve boğanın bilgeli sayesinde uzun soluklu olabilir. Ancak boğa erkeği yay kadınını kısıtlama yoluna giderse ilişkide sorunlar yaşanabilir. Her iki tarafın da inatçılığını dönem dönem kırması gerekir. Başka türlü büyük kırgınlıklar oluşabilir ve ilişki adeta bir savaş alanına dönüşebilir.

Boğa Erkeği Yay Kadını İlişkisi

Sevecen ve olumlu olan yay kadını dizginleri boğa burcu erkeğinin eline verirse ilişkileri evlilik yoluna da girebilir. Fakat unutulmaması gereken şu ki bu burçlar baskın karakterlerin burçları olduğu için ilişkilerinde ekstra bir özveri ve anlayış bulunmalıdır. Tüm bunlar açısından bakarsak boğa burcu erkeği ile yay burcu kadınının ilişkileri büyük oranda olumlu sonuçlanır.

Boğa Erkeği Yay Kadını Evliliği

Yay burcu evliliğe yanaşmayacak kadar bağımsız ruhludur. Bu nedenle evlilik kararı alması için çok büyük bir aşk yaşaması gerekmektedir. Bu nedenle evliliğin yapılması sorun teşkil edebilir. Ancak özgür ruhlu yay kadını boğa ile uyumlu bir birliktelik yaşarsa onun yanından yrılmak istemeyecektir.

Boğa Erkeği Yay Kadını Aşk Uyumu

Boğa ve yay arasında farklı bir uyum vardır. Hassas dengeler üzerine kurulan ilişki kırılma noktalarından geçmez ise ikili çok iyi anlaşabilir ve uzun süre birlikte kalabilir.

Boğa erkeği Yay Kadını Cinsellik

Yay kadını ve  boğa erkeği oldukça ateşli bir cinsel hayata sahip olabilir.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.