Boğa Erkeği Terazi Kadını İlişkisi Nasıl Olur?

Boğa erkeği ile Terazi kadını uyumlu mudur? Bu burçların aşk uyumları nasıldır? İlişkilerinin gidişatı nasıl olur? sorularının cevaplarını bulabilir ve bir ilişkiye başlamadan göz önünde bulundurabilirsiniz.

Boğa erkeğinin sakinliği ve sessizliği terazi kadınına sıkıcı gelebilir. Ancak boğanın geniş ilgi alanları terazi kadınının ilgisini çekebilir. Terazi kadınları renkli ve kültürel birikimi yüksek erkekleri çekici bulabilir.

Boğa Erkeği Terazi Kadını İlişkisi

Terazi kadını her daim ilgiye muhtaçtır. Boğanın ilgi göstermek konusunda sorun yaşaması ilişkinin bozulmasına neden olabilir. Ancak terazi kadını tam olarak sevildiğini hissederse boğadan beklentisi büyük olacaktır. Ayrıca terazinin rahat tavırları ve kıskançlığını bastırabiliyor olması boğa erkeğini terazi kadına iten bir güçtür.

Boğa Erkeği Terazi Kadını Evliliği

Terazi kadının çekiciliği boğa erkeğini cezbedeceğinden boğa terazinin yanından kolay kolay ayrılmak istemez. Bazen uyuşamadıkları durumlar yaşansa da karşılıklı sevgi ve saygıyı geliştirebilen ikilinin evliliği de uzun ömürlü olur. Ancak terazi kadının evliliğe karar vermesi zaman alacaktır. Bu durumda boğa erkeğinin sabrı evliliğin sağlığını koruyabilir.

Boğa Erkeği Terazi Kadını Aşk Uyumu

Bu çiftin ihtiyacı olan tek şey biraz sabır ve birbirine karşı anlayıştır. Eğer bu değerler sağlanabilirse çiftin uyumu da üst seviyelere çıkabilir.

Boğa Erkeği Terazi Kadını Cinsellik

Cinsel hayatta boğa her zaman baskın olan taraftır. Terazi ise istediklerini boğaya yaptırmayı iyi bileceğinden seks hayatında da mutluluğu bulabilir. Bunun yanı sıra terazi kadını kendini fazla baskı altında hissetmezse boğanın duygusal ihtiyaçlarına da olumlu şekilde karşılık verebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Akiko dedi ki:

    En uyumlu burç çiftinin terazi ile boğa olduğu söylenemez ama eğer aranızda aşk varsa bir şekilde idare ediliyor.
    Boğa erkeği terazi kadını nasıl anlaşır öğrenir ve buna göre hareket ederseniz evlilik rahatlıkla devam edebilir.