Yay Erkeği İkizler Kadını Uyumu

25 Nisan 2016 Oğlak Günlük Burç Yorumu

Temmuz 2017 İkizler Burç Yorumları

Başak Burcu Ocak 2018 Yorumları

İkizler Erkeği Akrep Kadını İlişkisi Nasıl Olur?

Burç Uyumu 30 Mayıs, 10:07'de eklendi

İkizler erkeği ve akrep kadını aşk uyumunu monotonluk temsil ediyor. İkizlerin kapanmayan çenesi, akrebin susup oturması ile bu ilişki devam ederse bir süre sonra ikinci baharını yaşayanları temsil edecektir.

İkizler Erkeği Akrep Kadını Aşk Uyumu

Akrep kadını gizemliliği ile ikizler erkeğinin aklını ya da kalbini çalmış olabilir. İlk başlarda gayet güzel giden bu ilişki zamanla çok sakinleşecek ve ikizler erkeğinin hiç istemediği bir ilişki şekline dönecektir. Ayrıca akrep kadınının ve ikizler erkeğinin anlaşması ve aralarındaki uyumu sağlaması çok zordur.

İkizler Erkeği Akrep Kadını Cinsellik Uyumu

İkizler erkeği, akrep kadını ile her ne kadar aşk hayatında anlaşamasalar da cinsellik uyumu konusunda çok iyidirler. Akrep kadını çok tutkulu hisler besler. Cinselliği yoğun yaşamayı seven akrep kadınının değişik fantezileri, ikizler erkeğinin çok hoşuna gidecektir.

İkizler Erkeği Akrep Kadını Evlilik Uyumu

İkizler burcu kin besleyemez. Fakat akrep öle değildir. En ufak yapılan bir tartışmada uzun süre küs kalabilir ve hatta adeta düşman gibi davranır. Durduk yere olumsuz anlamda değişiklikler gösterebilir ve bunlar evlilikte ciddi bir sorun haline gelmektedir.

İkizler Erkeği Akrep Kadını Anlaşabilir mi?

İkizler erkeği, akrep kadınının kinini kazanmadığı sürece her iki burçta çok güzel anlaşır. Akrebin kartlarını göstermemesi ve gizemli davranışları, ikizlerin hoşuna gidecektir. Tabi bu silk zamanlarda yaşanan bir ilişki tanımıdır. Daha sonrasında ilişki monotonlaşacaktır. Ayrıca akrep ve ikizler çabalarsa ilişkilerini monotonluktan kurtarabilirler.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.