İkizler Erkeği Akrep Kadını İlişkisi Nasıl Olur?

İkizler erkeği ve akrep kadını aşk uyumunu monotonluk temsil ediyor. İkizlerin kapanmayan çenesi, akrebin susup oturması ile bu ilişki devam ederse bir süre sonra ikinci baharını yaşayanları temsil edecektir.

İkizler Erkeği Akrep Kadını Aşk Uyumu

Akrep kadını gizemliliği ile ikizler erkeğinin aklını ya da kalbini çalmış olabilir. İlk başlarda gayet güzel giden bu ilişki zamanla çok sakinleşecek ve ikizler erkeğinin hiç istemediği bir ilişki şekline dönecektir. Ayrıca akrep kadınının ve ikizler erkeğinin anlaşması ve aralarındaki uyumu sağlaması çok zordur.

İkizler Erkeği Akrep Kadını Cinsellik Uyumu

İkizler erkeği, akrep kadını ile her ne kadar aşk hayatında anlaşamasalar da cinsellik uyumu konusunda çok iyidirler. Akrep kadını çok tutkulu hisler besler. Cinselliği yoğun yaşamayı seven akrep kadınının değişik fantezileri, ikizler erkeğinin çok hoşuna gidecektir.

İkizler Erkeği Akrep Kadını Evlilik Uyumu

İkizler burcu kin besleyemez. Fakat akrep öle değildir. En ufak yapılan bir tartışmada uzun süre küs kalabilir ve hatta adeta düşman gibi davranır. Durduk yere olumsuz anlamda değişiklikler gösterebilir ve bunlar evlilikte ciddi bir sorun haline gelmektedir.

İkizler Erkeği Akrep Kadını Anlaşabilir mi?

İkizler erkeği, akrep kadınının kinini kazanmadığı sürece her iki burçta çok güzel anlaşır. Akrebin kartlarını göstermemesi ve gizemli davranışları, ikizlerin hoşuna gidecektir. Tabi bu silk zamanlarda yaşanan bir ilişki tanımıdır. Daha sonrasında ilişki monotonlaşacaktır. Ayrıca akrep ve ikizler çabalarsa ilişkilerini monotonluktan kurtarabilirler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. İkizler Erkeği Akrep Kadını İlişkisi Nasıl Olur? için yorumda bulun

    İkizler Erkeği Akrep Kadını İlişkisi Nasıl Olur? için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak İkizler Erkeği Akrep Kadını İlişkisi Nasıl Olur? için ilk yorumu yapabilirsin.