İkizler Erkeği Aslan Kadını İlişkisi Nasıl Olur?

İkizler erkeği ve aslan kadını uyum konusunda harika ve cesaret konusunda tavan yapan bir ilişki yazacaktır. Her ikisinde de yüklü özgüven olmasına rağmen, aslan kadını ikizler erkeğinin daha çok dikkatini çekecektir. Çünkü aslan kadını tam ikizler erkeğinin istediği gibi, cazibeli, hareketliliği, pozitifliği, atılgan olması ve ikizleri etkileyen şirin sözleri ile ikizlerin kabini çalması zor olmayacaktır.

İkizler Erkeği Aslan Kadını Aşk Uyumu

Bu ilişkide ikizler erkeği kendinden taviz vererek aslan kadınını etkilemek için her şey yapacaktır. İkizler aslan burcunu kendine bağlayabilir ise çok güzel bir aşk yaşanacaktır. İkizler, aslanın dimdik durmasına hayran kalacaktır. Bu ilişkide ikizler ilk defa sorumsuzluklarını en aza indirgeyecek ve aslanın isteği doğrultusunda olmasına izin verecektir.

İkizler Erkeği Aslan Kadını Cinsellik Uyumu

Aslan kadını hem cazibesi, hem de seksiliği ile ikizler erkeğinin cinsellikte de aklını başından alacaktır. Bol ateşli ve yatakta geçecek olan bir ilişki söz konusudur. Aslan kadınının romantikliği ikizlere bulaşacaktır. Romantizmden bir gram anlamayan ikizler partnerini mutlu etmek için romantik bir ortam hazırlamaya bile başlayacaktır.

İkizler Erkeği Aslan Kadını Evlilik Uyumu

Genel olarak ikizler burcunun çabuk sıkılması ve sevgisinin bitmesi söz konusudur. Fakat bu evlilikte böyle bir şey mümkün olmayacaktır. Çünkü aslan kadınının bakımlılığı evlendikten sonra da azalmayacak ve gerek giydikleri, gerek yaptıkları ile ikizler erkeğini her geçen gün kendine daha da çok bağlayacaktır.

İkizler Erkeği Aslan Kadını Anlaşabilir mi?

Anlaşılmanın üzerinde yaşanacak bir ilişki söz konusudur. Hem aslan, hem de ikizlerin bitmek bilmeyen hobileri sayesinde hiçbir zaman heyecanları bitmeyecektir. Sonuç itibari ile aslan kadını ve ikizler erkeği evlilik, cinsellik, aşk ve çoğu şey konusunda en uyumlu çiftlerden birisidir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. İKİZLER dedi ki:

    Kesinlikle katılıyorum 👍👍👍👍👍