İkizler Erkeği Balık Kadını Uyumu İlişkisi Nasıl Olur?

İkizler erkeği ve balık kadını aşk uyumu çok inişli ve çıkışlı olacaktır. Hassas duygulu balık kadınının, romantik olmayan bir ikizler erkeği ile ilişki yaşaması hiç de kolay değildir.

İkizler Erkeği Balık Kadını Aşk Uyumu

İkizler erkeği aklı ile balık kadını ise en çok kalbi ve duygularıyla hareket eder. Balık kadını ilgi ister ve sürekli sevildiğini bilmek isteyecektir. İkizler erkeği ise tam tersine balığın bu huyundan sıkılabilir. Çünkü ikizler burcu kolay âşık olmaz ve ancak zamanla sevebilir. Ayrıca bir şeyleri yapacaksa da içinden gelmesini ister ve balığın sürekli bekleyişi ikizleri bu ilişkiden soğutabilir.

İkizler Erkeği Balık Kadını Cinsellik Uyumu

Balık için duygular her şeydir. İkizler erkeğinin bu durum aşk hayatında çok fazla hoşuna gitmese de, cinsellikte balığın bu özeliğini sevecektir. Balık seks konusunda doğuştan yeteneklidir. Her şeyin yaşandı bitti olmasını istemez ve bunu uzatmak için elinden geleni yapacaktır. İkizler erkeği, her ne kadar aceleci olsa da bu fantezilere asla hayır diyemeyecektir.

İkizler Erkeği Balık Kadını Evlilik Uyumu

Cinsellik dışında olarak velilik hayatlarının iyi olacağı söylenemez. Çünkü ikizler hep bir koşuşturmaca halinde canlı hayatını yaşarken, balık sakinliği tercih edecek ve ikizleri bekleyecektir. Zamanla bu aralarında sorun haline gelecek, sık olarak küsme ve tartışmalara neden olacaktır.

İkizler Erkeği Balık Kadını Anlaşabilir mi?

Bir ilişkide ya da cinsellikte iyi anlaşsalar da konu evliliğe gelince, gaziantep escort maalesef durum değişiyor. Bir tarafta özgür olmak isteyen ikizler, bir tarafta tamamen sadık ve sakin bir hayat yaşamak isteyen balık vardır. Bu yüzden anlaşmaları da haliyle zor olacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. İkizler Erkeği Balık Kadını Uyumu İlişkisi Nasıl Olur? için yorumda bulun

    İkizler Erkeği Balık Kadını Uyumu İlişkisi Nasıl Olur? için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak İkizler Erkeği Balık Kadını Uyumu İlişkisi Nasıl Olur? için ilk yorumu yapabilirsin.