Terazi Erkeği Nasıl Geri Döner?

Aslan Günlük Burç Yorumları 21 Nisan 2016

Yay Burcunun Yönetici Gezegeni ve Özellikleri

Aralık 2017 Oğlak Burcu Yorumları

İkizler Erkeği Başak Kadını İlişkisi Nasıl Olur?

Burç Uyumu 10 Haziran, 13:43'de eklendi

İkizler erkeği ve başak kadını aşk uyumu çok zordur. İlk başta birbirlerinin huylarından ve zekâlarından etkilenseler de başağın birkaç davranışı ikizler erkeğini zora sokacaktır

İkizler Erkeği Başak Kadını Aşk Uyumu

Başak burcu da en az ikizler kadar inatçıdır. Başak kadını, her zaman mükemmel olmak için çabalar durur. İkizler erkeği içinse mükemmel olmaktan ziyade kendisi olmak önemlidir. Başak kadını, her konuda sabit fikirlidir ve hep dediğini savunur. İkizlerde ise bu durum çoğu zaman değişiklik gösterdiği için, başak tarafından ilişki küçümsenecek ve ciddiyeti yitirecektir. İkizlerin ise, başağın detaycılığı ve her şeyi abartan üslubu hoşuna gitmeyecektir.

İkizler Erkeği Başak Kadını Cinsellik Uyumu

Başak kadını her şeyin en iyisi olmasını ister. Yavaş ve tadını çıkararak ikizleri hem biraz uğraştırır, hem de ikizleri etkileyecek izler bırakır. Onun için her şeyin bir sırası vardır. İşe gideceği zamanda durup ikizlerle fantezi yapmak için kalmaz. Çünkü o an işe gitmezse eğer hayatında düzensizlik olabileceğini düşünür. Bunun dışında ise başak eğer gerçekten sevip, bağlanırsa çoğu benliğinden verecek ve ikizler ile gayet mutlu bir cinsellik hayatı olacaktır.

İkizler Erkeği Başak Kadını Evlilik Uyumu

Başak kadınının kuralcılığı ikizler erkeğini bunaltacak duruma getirebilir. Bunun dışında gayet mutlu giden bir evlilik geçirilebilme ihtimalleri yüksektir. Çünkü başak kadını hem başarılı bir iş kadını, hem mükemmel bir anne, hem de sorumluluklarını bilen bir eş adayıdır.

İkizler Erkeği Başak Kadını Anlaşabilir mi?

İkizler erkeği ile başak kadınının anlaşmayacağı tek nokta ikizlerin israflığıdır. Çünkü başak kadını çok tutumludur. Aksine ikizlerin bitmek bilmeyen israfları yüzünden tartışabilirler. Ayrıca başağın mükemmeliyetçi yapısı da sorun haline gelmektedir. Bunların dışında, gayet iki kafadar olarak iyi anlaşırlar.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.