İkizler Erkeği Kova Kadını İlişkisi Nasıl Olur?

İkizler erkeği ve kova kadını aşk uyumundan çok sevgi uyumlu bir ilişki olacaktır. Çünkü kova kadını sayesinde ikizler uçarı aşktan kurtulacak, yerini yoğun bir sevgi alacaktır.

İkizler Erkeği Kova Kadını Aşk Uyumu

İkizler erkeğinin ve kova kadınının en çok benzeyen özellikleri yoğun sosyal çevre ve zekâlarıdır. Her ikisinin de ön yargısız davranması, aşk hayatlarında çoğu sorunu baştan çözüme ulaştıracaktır.

İkizler Erkeği Kova Kadını Cinsellik Uyumu

Kova kadını, ikizler erkeğine göre kendisini ayarlayacaktır. Bazen sert çıkarak bir lider gibi, bazen de usulca ikizlerin komutunu bekleyecektir. İkisi de tamamen yenliğe açık olduğundan, cinsellik hayatlarında da her gün yeni bir şeyler denemek ikisini de fazlasıyla tatmin edecektir.

İkizler Erkeği Kova Kadını Evlilik Uyumu

İkizler erkeğindeki aşk yerini evlilikte sevgiye bırakacaktır. Kova kadınının asi ruh yapısına sahip olması ve soğuk görünüşü bazen tartışma konusu olsa da, bu zamanla ikizler erkeğinin hoşuna gidecektir. Evlilikte ilk zamanlar sorun yaşasalar da bir süre sonra birbirlerine adapte olacak ve bol sevgili bir evlilik hayatı yaşayacaklardır.

İkizler Erkeği Kova Kadını Anlaşabilir mi?

Birbirlerini anlamaları ve iletişim sıkıntısı yaşamamaları anlaştıklarının kanıtı olabilir. Kova kadını da en az ikizler kadar canlı bir kişiliğe sahiptir. Bu yüzden gidilen yerlerden yapılan aktivitelere kadar, her iki tarafta hiçbir zaman sıkılmayacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. İkizler Erkeği Kova Kadını İlişkisi Nasıl Olur? için yorumda bulun

    İkizler Erkeği Kova Kadını İlişkisi Nasıl Olur? için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak İkizler Erkeği Kova Kadını İlişkisi Nasıl Olur? için ilk yorumu yapabilirsin.