Ocak 2017 Balık Burcu Aylık Yorumları

4 Haziran 2106 Boğa Günlük Burç Yorumları

2017 Mayıs Ayı Koç Burcu Yorumları

Oğlak Kadını İle Arkadaş Olmak İçin 8 Neden

İkizler Erkeği Boğa Kadını İlişkisi Nasıl Olur?

Burç Uyumu 28 Mayıs, 22:42'de eklendi

Genel olarak bakıldığında ikizler burcu erkeği ve boğa kadını uyumu pek de iyi değildir. Çünkü birbirlerinin aksine karakterleri tamamen zıt denilebilecek kadar farklıdır.

İkizler Erkeği Boğa Kadını Aşk Uyumu

İkizler erkeği gününü gün eden ve ince hesap yapmayan bir burçtur. Boğa kadını ise en ince ayrıntısına varana kadar inceleyen bir burç olduğu için, ikisinin aşk uyumu pek fazla mümkün değildir. Çünkü aralarında kurulacak olan ilişki ve flört dönemleri genellikle zorluk ve mücadeleyle geçecektir. Buda sürekli tartışmalarına zemin hazırlayacaktır.

İkizler Erkeği Koç Kadını Cinsellik Uyumu

Boğa burcu kadını her şeyi hissederek ve yavaş bir şekilde yaşamak ister. Ne yazık ki ikizlerde ise bu durum tam tersidir. Boğanın yavaşlığı, ikizlerin duygusuz gibi görünmesi ve hızlılığı cinsellik yaşamlarında da büyük bir sorun haline gelerek her iki tarafa da zarar verecektir.

İkizler Erkeği Boğa Kadını Evlilik Uyumu

İlk zamanlar ilişki güzel yaşansa da daha sonrasında bu durum söz konusu olmayacaktır. bu iki burcun flört sonunda evlenmesi çok küçük bir ihtimaldir. Evlenilse dahi boğa kadını ipleri eline almaya çalışıp, ikizler erkeğini sahiplenmek isteyecektir. Bu durumdan ikizlerin sıkılması an meselesidir.  Aralarında evlilik olsa da aynı evde iki yabancıdan farksız bir hale geleceklerdir.

İkizler Erkeği Boğa Kadını Anlaşabilir mi?

İlk zamanlarda ikizlerin heyecanı boğaya, boğanın sakinliği ikisine de iyi gelecektir. Fakat biraz zaman geçtikten sonra iyi gelen şeyler tam tersine dönüp sinir bozacak durumlara yol açacaktır. Bunlara gelmeden önce boğa ve ikizler gayet iyi geçiniyor olabilirler.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.