Dolunayın İnsan İlişkileri Üzerindeki Etkisi

Terazi Erkeği Aslan Kadını Uyumu – İlişkileri Nasıl Olur?

Akrep Erkeği Oğlak Kadını İlişkisi Nasıl Olur?

Boğa Erkeği Yengeç Kadını İlişkisi Nasıl Olur?

Yengeç Erkeği Boğa Kadını İlişkisi Nasıl Olur?

Burç Uyumu 17 Haziran, 15:48'de eklendi

Boğa kadını ayakları yere basan bir o kadar da hayalci bir karaktere sahiptir. Sanatçı kimliğinin yanı sıra dünyevi gerçekliklere son derece önem veren boğa kadını yengeç erkeğini sabır ile bekleyip kendisine açık bir insan olmasını sağladığında yengeç erkeği ve boğa kadını arasında oldukça düzeyli ve nitelikli bir ilişki yaşanma şansı yüksektir.

Yengeç Erkeği Boğa Kadını İlişkisi

Yengeç erkeğinin utangaç tavırlardan kurtularak gerçek duygularını dile getirmesi uzun süreceğinden boğa kadının sabırlı davranması gerekir. Ancak sabırlı olmak boğa kadının en belirgin özelliklerinden biridir. Bu nedenle yengeç erkeğinin duygularından emin olması için beklemek boğa kadını için son derece kolay olacak hatta yengeç erkeğine tam olarak güvenebilmek için kendisine de zaman tanımasına yardımcı olacaktır. Taraflar arasında tam olarak açıklık ve güven sağlandıktan sonra birbirine benzer özellikler gösteren bu iki burcun birlikte olması hatta evlenmesi için hiçbir engel kalmaz.

Yengeç Erkeği Boğa Kadını Evliliği

Evlilik boğa kadını için de yengeç erkeği için de kutsal bir makamdır. İki taraf da sadakate inanır ve tek eşliliği benimserler. Bu nedenle evlilikleri uzun süreli ve mutlu olacaktır. Evcimen yapıları sayesinden ev içerisinde ve çocuklarla da iyi anlaşan boğa kadını ve yengeç erkeği çiftinin güzel bir yuva kurarak sonsuza dek mutlu yaşamaması için hiçbir neden yoktur.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.