İkizler Erkeği ve Oğlak Kadını Uyumu

İkizler erkeği oğlak kadını uyumu oldukça zayıf bir temele dayanmaktadır.  Aşkta şiddetli tutku ile adım atan kadınlardan olan oğlak kadını, inat ettiğinde elde edemeyeceği erkek yoktur.

İkizler erkeğinin bu tutku karşısında etkilenmesi ise oldukça yüksek bir ihtimaldir. Ne var ki ilişkilerine şans vermek için biraz emek sarf etmeleri gerekmektedir.

Alımlı ve zarif bir bayan olan oğlak kadını, aşkta da bir o kadar zarif adımlar atmaktadır. Sevdiği erkeği mutlu etmenin yollarını çok iyi bildiği için en sevilen burçlar arasında yer almaktadır.

İkizler Erkeği Oğlak Burcu Kadını Aşk Uyumu

İkizler erkeği, her gün yeni bir macera ve kadını hakkında her şeyi bilmek isteyecektir. Oğlak kadını ise bunun tersine huzurlu ve sakin, aynı zamanda gizemli bir hayat sürmek isteyecektir. Her iki tarafta da aşk olması mümkünse eğer bunlar çok fazla sorun haline gelmeyecektir.

İkizler burcu erkeği ile oğlak kadını bir araya geldiğinde aralarında bulunan çekim karşıdan dahi hissedilecektir. Karakterleri birbirinden ne kadar farklı olursa olsun, ikizler erkeği her zaman adım atma cesaretini gösterecektir.

Oğlak kadınını kaybetmek istememesi, yapmam dediği pek çok şeyi yapmasına neden olacaktır.

Farklı bir büyü ile birbirine bağlı olan iki burç çok dengeli ve uyumlu bir tablo oluşturmaz. Oğlak kadınının inatlaşması, ikizler erkeğinin fazla hareketli ve vurdumduymaz olması ikilinin sık sık gerilmesine sebebiyet verebilir.

Çift arasındaki sevginin ölçüsüne bağlı olarak bir arada denge kurmaları mümkün olabilir.

İkizler Erkeği Oğlak Kadını Cinsellik Uyumu

Oğlak kadını sahiplenilmekten hoşlanır. İkizler erkeği de değişken yapısı olduğundan, oğlak bu istediğine cevap verebilecek bir burçtur. Her iki tarafın da cinsellik uyumu birbirinden daha tutkulu ve şehvetli olacaktır. Bu şekilde de her iki burçta, cinsellikte birbirlerinin isteklerine cevap vermiş olacaklardır.

İkizler erkeği için cinsel uyum oldukça önemlidir. Bu nedenle ikizler erkeği oğlak kadını cinsel uyum yakalamalı ve bu uyumu sürdürmelidir. Aksi halde erkeğin kalıcı olduğu bir ilişki söz konusu olmayacaktır. İkizler erkeği kendi için önemli olan cinsel birlikteliği aşk ile gerçekleştirmektir.

Oğlak kadını cinsel birliktelik konusunda özel istekleri, arzuları olan bir kadın değildir. Tutkulu sevgisi cinsel yaşamına yansır ancak bu konuda çok baskın bir karakter olduğunu söylemek doğru olmayacaktır.

İkizler Erkeği Oğlak Kadını Evlilik Uyumu

Oğlak kadını hırslı olduğu kadar, aynı zamanda çok işkoliktir. Evlilikte bu durum ikizler tarafından sorun olabilir. Maddiyat açısından ikizler, oğlağı dinlerse ciddi yatırım yapmaları söz konusudur. Çünkü oğlak kadını tutumludur ve parayı nasıl kullanacağını çok iyi bilmektedir.

Oğlak kadınının evliliğe ikna olması için ilk önce güvenmesi gerekir. İkizler erkeği âşıksa eğer, mutlaka oğlak kadınına o güveni verecektir.
Bu kategori altında en iddialı gaziosmanpaşa sınırsız escort bayanlar sizlerin aramasını bekliyor.
İkizler erkeği ile evlilik yürütmek yalnızca aşka bağlıdır. Âşık olmadığı kadınla mutlu olamayan ikizler, ilgisini başka bir kadına yöneltecektir. Oğlak kadını, partnerinin ilgisini çekecek aşkını canlı tutacak yöntemler denemelidir. Aksi halde çiftin evliliğinin uzun ömürlü olması pek de mümkün değildir.

Ev içinde sık sık tartışmaların görülmesi ikizler erkeği ile oğlak kadınının anlaşamadığı fikrine kapılmanızı sağlayabilir. Ne var ki durum göründüğünden biraz daha farklıdır çünkü ikisi tartışarak iletişim kurabilen çiftlerdendir. Oğlak kadını ikizler erkeği evlilik yolunda sağlıklı ilerleyebilecek örnek kişilerdir.

İkizler Erkeği ve Oğlak Kadını Anlaşabilir mi?

Oğlak kadınının seçkin çevresi her ne kadar ikizler erkeğini sıksa da, birbirlerinin hayatlarına zamanla alışacaklardır. İkizler erkeği, oğlak kadını ile çok iyi anlaşabilir. Oğlak burcu kadınının dokunuşu ile ikizler erkeğinin hayatı biraz daha düzenli ve sakin olacaktır.

Oğlak kadını hayattan zevk almayı bilen bir kadındır. Bu özelliği ile ikizler erkeğinin tempolu hayatına ayak uydurma sıkıntısı yaşamayacaktır.

İkilinin kıskançlık, sorumsuzluk ve ilgi üzerine sık sık tartışması anlaşma sorunlarına neden olabilmektedir. İkizler erkeği, oğlak kadınını ilgisizlikle suçlarken; oğlak kadını da ikizler erkeğini sorumsuzlukla suçlayacaktır. İkilinin bu konuda ortak bir noktayı bulması ise tamamıyla aşklarının derecesine bağlıdır.

İkizler Erkeğinin Oğlak Kadınından Beklentileri

 • İkizler erkeği oğlak kadını aşk uyumu belli bir dengede yürütülebilen bir uyumdur ancak bunun temelinde ikizler erkeğinin beklediklerini bulması yatmaktadır.
 • Oğlak kadınının inatçı kişiliğinden zaman zaman sıkılan ikizler erkeği bu konuda kendini törpülemesini talep etmektedir.
 • Çevresi ile iletişimi bir hayli güçlü olan ikizler erkeği, sosyal aktivitelerine ayak uydurabilecek bir partner beklentisi taşımaktadır.
 • Anlayış, ikizler erkeği için çok önemlidir. Sık sık sorun yaratan kişi olmaktansa anlayışlı eş düşüncesine girerseniz ikizler erkeğini elde etmeniz çok daha kolay olacaktır.

Oğlak Kadınının İkizler Erkeğinden Beklentileri

 • Zorlu kişiliği ile hayatına girdiği kadınları yoran ikizler erkeği, oğlak kadınında da aynı soruna neden olabilmektedir. Bu nedenle oğlak kadını, erkeğinin daha açık ve net adımlar atmasını beklemektedir.
 • Hayatında devamlı yüksek bir tempo bulunan ikizler erkeği, oğlak kadınını bu özelliği ile yıpratabilmektedir. Durgun ve sakin bri aşk hayali kuran oğlak kadını bu konuda ikizler erkeğinin durulmasını beklemektedir.
 • Sabırlı bir erkek beklentisi her kadın gibi oğlak kadınının da hayalidir.
 • Çalışkan erkeklere ilgisi daha fazla olan oğlak burcu, ikizler burcunun da bu konuda kendini geliştirmesi gerektiğini düşünmektedir.

İkizler Erkeği ile Oğlak Kadınının Ortak Özellikleri

İkizler burcu erkeklerinin, oğlak kadınları ile benzeyen noktaları oldukça azdır. Hayata baktıkları pencereler çok farklı olduğu için kesiştikleri konuları çok iyi değerlendirmeleri gerekmektedir.

Kültürel zevkleri bulunan ve bu alanda her geçen gün kendini besleyen oğlak kadını, ikizler erkeği ile müzik noktasında buluşabilir. Dinledikleri ortak müzikler, izleyebilecekleri filmler çiftin birlikte keyifli vakit geçirmesine yardımcı olabilir.

Çoğu zaman iki burcun da öfke kontrolünde yetersiz kaldığı görülmektedir. En net ortak özelliklerinin bu olması, tartışmaların şiddetli geçmesine neden olmaktadır.

Eğlenmeyi seven ve hayata renk veren noktaları iyi bilen çift bu nokta da benzemektedir. Birlikte sıkılmaları ise neredeyse mümkün değildir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

 1. Mizgin dedi ki:

  Ben oğlak kadiniyim eşim ikizler bu yazıda beğendiğim tek nokta kavga ederek anlasabildigimiz