İkizler Erkeği Terazi Kadını Uyumu

İkizler erkeği ve terazi kadını aşk uyumu konusunda çok hoş ve uyumlu bir çift olurlar. İkisi de birbirlerinin ihtiyaçlarına cevap verecek kadar uyumludur.

İkizler Erkeği Terazi Kadını Aşk Uyumu

İletişimi bol, pozitifliği yüksek, sohbetler keyifli gayet güzel ve heyecanlı bir ilişki söz konusudur. Gerek terazin kadınının nazik, hanım hanımcık, zarif ve ağır davranışları, gerekse ikizler erkeğinin özgüveni, neşesi ve esprileriyle bol kahkahalı ve çok eğlenceli bir ilişki olacaktır.

İkizler erkeğinin enerjisinin yüksek olması pek çok kadın tarafından tercih edilmesini sağlamaktadır. Eğleneceği bir erkeğin hayalini kuran bayanlar ikizler erkeği ile bunu elde edebilirler.

Terazi kadını olarak ikizler erkeği ile tanıştığınızda siz de bunu rahatlıkla hissedebilirsiniz. Henüz ilk karşılaşmada iki burç arasındaki çekim dikkat çekicidir.

Sağlıklı ve keyifli bir aşk yaşamak isteyen terazi kadını, ikizler erkeği ile bu dengeyi yakalamakta zorlanmayacaktır. İkizler erkeği dendiğinde akla gelen ilk detay keyiftir. Hayattan zevk alma konusunda çok başarılı olan terazi kadını da bu keyfe ortak olabilir.

İkizler Erkeği Terazi Kadını Cinsellik Uyumu

İki tarafın da çekiciliği sayesinde bol aktiviteli ve hareketli bir cinsellik yaşamları olacaktır. İkizler erkeğini etkileyen her şeyin nerdeyse tamamı terazi kadınını da etkiler. Bu yüzden cinsellikte de birbirlerine cevap vermiş olurlar.

Terazi ve ikizler burcu cinsellik açısından başarılı burçlardır. Dengeyi koruma ve hayal ettikleri cinsel birlikteliği yakalama konusunda ekstra bir çaba sarf etmelerine gerek kalmaz. İ

kisi bir araya geldiğinde doğaları gereği doğal bir çekim doğacaktır. Pek çok çiftin evliliğinin ilerleyen yıllarında son bulan cinsel yaşam, ikizler ve terazi burcunun uyumu sayesinde son bulmayacaktır.

İkizler Erkeği Terazi Kadını Evlilik Uyumu

Terazi evliliğe çok sıcak bakan bir burçtur. Eğer ikizler erkeğinde aşk değil de sadece bir flört durumu söz konusu ise bunu terazi kadınıyla paylaşmasında fayda var. Çünkü daha sonradan öğrenildiğinde hayal kırıklığı çok büyük olabilir. Eğer böyle bir durum söz konusu değil ise gayet neşeli, aksiyonlu ve eğlenceli bir evlilikleri olacaktır.

Evlilik konusunda keskin korkuları olan ikizler erkeği, terazi kadınına evlilik teklif etme konusunda endişe hissedecektir. Kısa süre içerisinde bağlanmasına rağmen evlilik dendiğinde korkmasının nedeni çevresindeki birlikteliklerden etkilenmesidir.

Âşık olduğunda, alışkanlık kazandığında unutma sorununu aşamayan ikizler erkeği; evliliğin olumsuz sonuçlanmasından korkmaktadır. Terazi kadınının bu korkuyu yenmesine yardımcı olması önemlidir.

İkizler Erkeği Terazi Kadını Anlaşabilir mi?

İkizler erkeği ve terazi kadınının birbirleri ile her zaman yapacak gündemleri ve konuşacak konuları vardır. Çok iyi anlaşırlar. Küsseler de bu durum en fazla birkaç saat sürecektir.
En kalabalık ilçemizde fatih anal escort aradımda bulamadım demeyin. Web sayfamız online.
İkizler kadınının aksine, ikizler erkeği çok fazla kin tutmaz. Terazi ile bir araya geldiklerinde eğlenmeden durmaları mümkün değildir. Dolayısıyla ağır tartışmalar geçirmedikleri sürece anlaşmaları son derece kolay olacaktır.

İkizler erkeğinin anlaşmadığı kimse yoktur. Çevresindeki herkesle çok iyi anlaşan, barışık bir erkektir. Dolayısıyla partneriyle de anlaşması çok zor olmayacaktır. İkizler erkeği, terazi kadını ile bir hayata adım atmak istediğinde anlaşma kaygısı gütmez. İkili, şiddetli geçimsizliğin en nadir görüldüğü çiftlerden biridir.

İkizler Erkeği ile Terazi Kadını Aşk Hayatı

Terazi ikizler aşk uyumu, dikkat çekici bir uyumdur. Aşkı, doludizgin ve heyecanını yitirmeden yaşayan çift, uzun süreli ilişkiler için örnek gösterilebilecek türdendir.

Birçok açıdan sevgisini dile getirmekten çekinmeyen terazi kadını, ikizler erkeğini mutlu edebilecek donanıma sahiptir. Aynı şekilde ikizler erkeğinin de romantik ve ilgili olması aşklarını hayal ettikleri gibi yaşamalarına fırsat tanımaktadır.

Terazi ikizler aşkında zaman zaman iniş çıkışlar gözlemlenebilmektedir. Kıskançlık krizlerinin yoğun görüldüğü aşkta uzlaşma olmadığı sürece uzun küslükler de baş gösterebilmektedir. Bu durumu aşabilmek adına iki tarafın da sevgisini göstermekten, kızgınlıkları unutmaktan yana adım atmaları faydalı olacaktır.

İkizler Erkeğinin Terazi Kadınından Beklentileri

 • İkizler erkeği kendisi ile ilgilenen zaman zaman şımartan kadınları tercih etmektedir. Terazi kadınından da bunu bekleyecektir.
 • Bakımlı ve alımlı olduğu kadar maharetli kadınlara karşı da ilgisi bulunan ikizler erkeğinin bu konuda beklentileri bir hayli yüksektir.
 • Evinde tertip düzene ve temizliğe çok önem veren ikizler erkeği, terazi kadınından bu konuda dengeli davranmasını istemektedir.
 • Esprili ve şakayı seven kadınlara karşı ilgisi olan ikizler erkeği, partnerinden de bu konuda açık olmasını bekleyecektir.

Terazi Kadınının İkizler Erkeğinden Beklentileri

 • Terazi kadınının ikizler erkeğinden en büyük beklentisi, özgürlüğüne köstek olmamasıdır. Hareketlerini kısıtlayan, kıyafetlerine karışan erkeklerden hiç hoşlanmayan terazi kadını, hayatındaki erkekten bu konuda anlayış beklemektedir.
 • Hayattan keyif alma konusunda oldukça başarılı olan terazi burcu, ikizler erkeğinin de aynı performansı göstermesini talep etmektedir.
 • Ailesi ve arkadaşları ile iyi anlaşan erkeklere karşı ilgisi olan teraziler, hayatlarında olan kişinin bu konuda özel bir çaba sarf etmesini beklemektedir.
 • Özel günler, terazi kadınları için çok önemlidir. Unutmamak ve anlamlı armağanlarla kutlamak, terazi burcu kadınlar için paha biçilemez bir adım olacaktır.

İkizler Erkeği ile Terazi Kadını İlişkisi Uzun Ömürlü Olur mu?

İkizler erkeği ile ilişki kurmak oldukça basittir. Kuralcı ve sert bir yapısı olmayan terazi kadını bu konuda çok zorlanmayacaktır. İlişkinin ilk günkü heyecanını muhafaza etme, istenildiği kadar sürdürebilme açısından ikilinin başarılı olacağı şüphesizdir.

İkizler erkeği ile terazi kadını aralarındaki kıskançlık sorunlarını çözüme kavuşturduklarında hiçbir engel olmadan uzun süre birlikte kalabilirler. Özellikle ikizler erkeğinin kendini kontrol etmesi, dizginlemesi ilişkinin ömrünün uzamasına yardımcı olacaktır.

Birbirini dinleme ve anlama konusunda başarılı olan çift, flört dönemlerini de evlilik dönemlerini de uzun ömürlü kılabilirler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

 1. Sevda dedi ki:

  Ben terazi burcuyum. Eşim ikizler. Sürekli birbirimizi yanlış anlıyoruz ve o tartışma sonrasında çekip gidiyor. Nasıl sorunu çözebiliriz?

 2. Aşık Kız dedi ki:

  İkizler burçlarının özelliği Sevda tartışmamak. Hiç sevmiyorlar. Benim sevgilim de aynı şekilde. Ben kavgayı yarıda kesince deliriyorum resmen. Ortama kitleyesim geliyor 🙂