Oğlak Erkeği – Yengeç Kadını Uyumu

Oğlak erkeği ile yengeç kadını uyumu, çiftin fedakârlıkları ile artış gösterebilecek bir uyumdur. Toprağın dinginliği ve sağlam yapısını içinde barındıran oğlak erkeği,  hırslı ve zirveleri arzulayan yapısı ile dengeli ve dingin bir kişilik sergilemektedir.

Adımlarını planlayarak atan yapısı ve hesabını bilen kişiliği ile maddi açıdan sorun yaşamamaktadır. Sorumluluk almayı seven yapısı ve ağır işlerin altından kalkabilen planları ile güçlü duygulara sahiptir. Her şeyin en kötüsünü düşünmeye meyillidir.

Oğlak erkeğinin profesyonel bir bakış açısı ile hayatını düzenli şekilde idame ettirdiği görülmektedir. Yengeç kadınında ise tam aksine akışına bırakma eğilimi vardır. İki burcun bu konuda ciddi sorunlar yaşaması muhtemeldir.

Yengeç Burcu Kadınının İlişkilerinde Beklentileri

Para ve maddi konulara önem vermeyen yengeç burcu kadını, su grubu bir burçtur. Anaç ve sevgi dolu bir yapıya sahip olan yengeç kadını, sevgi ve güvene ihtiyaç duymaktadır. Her daim erkeğinin arkasında duran ve vicdanlı bir yapıya sahiptir. Söz dinleyen ve uyumlu yapısı ile muhteşem bir eş özelliği sergilemektedir.

Aile kurma planı ile ilişkilerine başlayan yengeçler, erkekler için ideal kadınlardır. Fedakâr, vefalı ve bir o kadar da saygılı bir ilişki anlayışları vardır. Karşılarındakinden bekledikleri ise yalnızca sevgidir. Sevgisini gösteren bir erkekle yengeç kadınının anlaşmaması imkânsızdır.

Oğlak Erkeğinin İlişkilerinden Beklentileri

Oğlak erkeğinin ilişkilerinde beklediği ilk özellik güvendir. Ona güven veren ve kendini ispat eden kadınlar her zaman bir adım öndedir. Bununla beraber sevilmek de oğlaklar için çok önemlidir. Bu bakımdan yengeç kadını, oğlak erkeğine aradığını verebilecektir.

Sevmek, sevgi göstermek, anlayışla yaklaşmak gibi konularda yengeç kadını oldukça başarılıdır.

Kendine müdahale edilmesinden pek hoşlanmayan oğlaklar, ilişkilerinde özgür olmaktan yanadırlar. Kurallarının çiğnenmemesi, oğlakların mutlu olması için yeterlidir. Kendi sınırlarını kendisi belirlerse oğlaklardan daha mutlusu yoktur.

Oğlak Erkeği ile Yengeç Kadını Aşkı

Kendini tam anlamıyla aşk kadını olarak tanımlayan yengeçler, zaman zaman beklentilerini yüksek tutabilmektedirler.

Oğlak erkeği kendinden çok şey beklendiğini bildiğinde mutsuz hissetmektedir. Dolayısıyla gösterebileceğinden daha az sevgi göstermektedir. Bu durumu aşabilmek için yengeç kadınının küçük adımlarla yaklaşması önerilmektedir. Oğlak erkeğini korkutmak, ikilinin ilişkisi açısından pek de olumlu sonuç vermeyecektir.

Çoğu zaman ilk görüşte birbirileriyle uyum yakalayan yengeç ve oğlak, kısa süre sonra tartışma çemberine girebilirler. Bu noktada sabırlı olmak ve aşka sahip çıkmak büyük önem taşımamaktadır.

İkisinin bir arada ve mutlu olabilmesi için karşılıklı fedakârlık yapması gerekmektedir.

Yengeç Kadını ile Oğlak Erkeği Anlaşabilir mi?

Yengeç kadını ile anlaşmak çok kolaydır. Kimsenin kalbini kırmayan, naif ve son derece nezaketli bir yapıya sahiptir. Oğlak erkeği ise yengeç kadınının aksine biraz hırçın ve zaman zaman agresif tavırlar sergileyebilmektedir. Bu iki burcun bir arada mutlu olabilmesi için baştan açıkça konuşmaları gerekmektedir.

Biraz alıngan bir yapıya sahip olan yengeç kadını, oğlak erkeğinin kalbinin temiz olduğunu iyi bilmelidir. Sinirle söylenmiş sözlere alınmamaya, aslında iyi niyetle yaklaşıldığına dikkat etmelidir.

Toprak ve Su Burçlarının Uyumu

Toprak elementi özelliklerini barındıran oğlak erkeği ile su grubunun özelliklerini özünde barındıran yengeç kadını toprağa sızıp onu mükemmelleştiren su gibi harika bir uyum sağlayacaktır.

Uyumlu ve söz dinleyen yapısı ile oğlak erkeğinin kalbini fethedecektir. Maddi açıdan yüksek beklentileri olmayan yengeç kadını için güçlü ve arkasında durabilecek bir erkek daha önemlidir.

Oğlak erkeği de düşünceli yapısı ve sağlam duruşuyla bu ihtiyaçları karşılamakta sorun yaşamayacaktır. Birbirleriyle zaman geçirirken vaktin nasıl geçtiğini fark edemeyecek kadar eğlenceli zamanlar geçiren yengeç ve oğlak çifti uyumun diğer adı olarak nitelendirilebilir.
istanbulun en sosyetik bölgesinde beşiktaş vip escort bulamk için artık uğraşmayacaksınız.
Bir ömür huzurlu ve mutlu bir birliktelik için oldukça uyumlu bir burç çiftidir.

Oğlak Erkeği ile Yengeç Kadını Evlilikte Uyumlu Olur mu?

Yengeç kadınının ilişkilerine başlama sebebi çoğu zaman evliliktir. Evlenmeyi, aile olmayı, çocuk sahibi, olabilmeyi çok istemektedir. Bu hayallerini gerçekleştirebilecek erkeği seve seve mutlu edebilecek bir kadındır. Dolayısıyla ikisi arasında uyum yakalanması çok da zor olmayacaktır.

İki burç her ne kadar zıt yapıda görünseler de birbirilerini tamamlayan özellikleri vardır.  Oğlak erkeği dışarıdan sert ve kuralcı görünürken, yengeç kadını sevimli ve sevgi dolu görünür.

Evliliklerinde ise her ikisi de tüm kapıları aralamış olacaktır. Bu sayede bir bütün oluşturmaları hiç de zor olmayacaktır.

Oğlak Erkeğinin İle Yengeç Kadınının Cinsel Uyumları

Oğlak erkeği ile yengeç kadınının cinsel açıdan uyum içinde olmaları yüksek ihtimaldir. İkisi de bu konuda ellerinden geleni yapmaya hazırdır. Cinsel yaşamın çiftleri sıkı sıkıya bağladığına inanan yengeç kadını bu konuda istekli olacaktır.

Her ne kadar çok ateşli bir yapısı olmasa da birliktelik anında bir erkeği nasıl mutlu edeceğini son derece iyi bilmektedir.

Oğlak erkeği için cinsel birlikteliğin başarılı olması çok önemlidir. Bir evliliği ayakta tutan bu olduğu için cinsel uyum çok büyük ehemmiyet taşımaktadır.

İkisinin zaman içinde sıkılmamaları adına oyunlar oynamaları, cinsel yaşamlarını renklendirmeleri büyük bir avantaj sağlayacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Oğlak Erkeği Yengeç Kadını Uyumu Oğlak Erkeği – Yengeç Kadını Uyumu için yorumda bulun

    Oğlak Erkeği – Yengeç Kadını Uyumu için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Oğlak Erkeği – Yengeç Kadını Uyumu için ilk yorumu yapabilirsin.