4 Mayıs 2016 Kova Günlük Burç Yorumları

Yengeç Burcu Kadını Nasıl Bir Sevgili İster?

Terk Eden Koç Kadını Nasıl Geri Döner?

23 Nisan 2016 Terazi Burcu Günlük Yorumu

Koç Erkeği Akrep Kadını İlişkisi Nasıl Olur?

Burç Uyumu 3 Mayıs, 01:39'de eklendi

Akrep kadını koç erkeği kadar ateşli ve tutkuludur. Ortası yoktur. Keskin inançları ve davranışları vardır. Kendisine karşı gelinmesine tahammül edemez ve sezgileri oldukça kuvvetlidir. Koç erkeği ise akrep kadını karşısında kendini baskı altında hissedebilir.

Koç Erkeği Akrep Kadını İlişkisi

Koç erkeği ve akrep kadını arasında sağlıklı bir ilişki yürütülmesi pek mümkün olmayacaktır. Bu iki baskın karakter asla ortak bir noktada buluşamazlar. İkisi de kendi değerlerinden vazgeçemeyeceğinden uzlaşma söz konusu değildir. Koç ile akrebin ilişkiyi yürütebilmek için ciddi emek vermesi gerekmektedir.

Koç Erkeği Akrep Kadını Evliliği

Bu evliliğin en büyük sorunu değerler ve sadakat olacaktır. Koç hovarda yaşamayı severken krep daha derin değerleri benimser. Bu değerlerin çiğnenmesine ise kesinlikle tahammülü yoktur. Örneğin koç erkeğinin sadakatsizliği akrep için büyük bir hakaret olarak algılanır. Bu nedenle evlilik içinde ateşli tartışmalar yaşanması olasıdır.

Koç Erkeği Akrep Kadını Aşk Uyumu

Burçlar göz önüne alındığında bu iki benzer karakter arasında aşk uyumu pek de yüksek değildir. Ancak tarafların çabaları sonucu benzerlikler faydaya dönüştürülürse ikilinin uyumu da büyüyecektir.

Koç Erkeği Akrep Kadını Cinsellik

Koç erkeği ile akrep kadının bir ilişki içerisinde en iyi anlaşacağı konu cinselliktir. İkisi de yatakta sınır tanımaz ve doymak bilmez. Bu şekilde koç ve akrebin seks hayatı renkli ve ihtiraslı olur.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.