Terazi Kadını Nasıl İkna Edilir?

4 Mayıs 2016 Yay Günlük Burç Yorumları

2016 Aralık Ayı Aslan Burcu Yorumları

Aralık 2017 Boğa Burcu Yorumları

Koç Erkeği İkizler Kadını İlişkisi Nasıl Olur?

Burç Uyumu 3 Mayıs, 05:41'de eklendi

  Koç erkeği ile ikizler kadını arasında yaşanacak ilişki bütün burç uyumları arasında en renkli olanıdır. Neşeli ve değişken ikizler, koçu oldukça heyecanlandırır ve aradığı aşkı yaşamasına imkân sağlar. Her zaman için aceleci olan koç erkeği ikizlerin ruh halini takip etmekte güçlük çekmez.

Koç Erkeği İkizler Kadını İlişkisi

Bu ikili, bulundukları çevrede adından söz ettirecek bir çift yaratabilir. Renkli, eğlenceli bir hayatı birlikte paylaşırlar ve ilişkinin her noktası ayrı ayrı heyecan içerir. İkizlerin konuşkan ve eğlenceli tavrı koçun heyecanlı tavrını tetikler. Koç erkeği ile ikizler kadını arasında yaşanacak en büyük sorun ise anlık yaşamayı seven ikilinin arasında ciddi gelecek planlarının kim tarafından yapılacağıdır.

Koç Erkeği İkizler Kadını Evliliği

İlişkide uyum yaşanacak olsa da evlilik gibi ciddi bir kurum içerisinde koç ve ikizlerin problem yaşamaları muhtemeldir. Evlilik içerisinde önemli kararların verilmesi konusunda çatışma yaşanması muhtemeldir. Ayrıca ikizlerin belirsiz ruh hali uzun vadede koç için can sıkıcı olabilir.

Koç Erkeği İkizler Kadını Aşk Uyumu

Aşk uyumu oldukça yüksektir. Koç da ikizler de karşılıklı aradığını birbirinde bulur ve heyecanlı, uyumlu, renkli bir ilişkinin temelleri atılır. Aralarındaki yüksek çekim aşk uyumu üst seviyelere çıkarır.

Koç Erkeği İkizler Kadını Cinsellik

Koç erkeği aceleci tavrından vazgeçebilirse ikizler kadını ile mükemmel cinsel uyumu yakalayabilir.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.